Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Spyphone - na symbiana

Spyphone - na symbiana

Hejka.

Moja córka zaczęła zadawać się z podejrzanymi typami. Czy uważacie, że może występować zasadność, aby zainstalować jej nawet podsłuch w telefonie?

Motospec

Posty: 17

 
Z pomocą spyphone, a więc aplikacji, którą zainstalowałem na czyimś telefonie, a potem ukryłem mam dostęp do bardzo wielu ciekawych informacji. Zależało mi głównie na potwierdzeniu czegoś, co podejrzewałem. Taki podsłuch pozwolił mi uświadomić sobie kilka spraw.

Katolik

Posty: 13

 
Chciałem mieć pewność, iż moja córka od razu po szkole wraca do domu, a z racji obowiązków służbowych nie mogłem jej zwykle kontrolować. Postanowiłem założyć jej podsłuch w telefonie, niemniej jednak wykorzystuję go wyłącznie do sprawdzania lokalizacji GPS jej telefonu komórkowego.

Nie odważyłbym się na więcej :)

konrad28

Posty: 31

 
Podsłuch telefonie, który sprawdził się w moim wypadku to oferta http://spyphonesoft.pl, do której nie mam nawet najmniejszych zastrzeżeń. Jest w stu procentach dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Przekonałem się o ich profesjonalizmie i rewelacyjnej aplikacji, która jest godna uwagi.

Koszy usługi na akceptowalnym poziomie :)

Pipek56

Posty: 19

 
Zawsze wydawało mi się, że podsłuch w telefonie to ostateczna metoda na sprawdzenie zamiarów niektórych osób.

Teraz mam nastoletnią córkę, która ma problemy i nie miałem skrupułów, aby zainstalować jej aplikację, która monitoruje wszystkie jej rozmowy i wiadomości.

crisdean

Posty: 22

 
Zawsze wydawało mi się, iż podsłuch w telefonie to ostateczna metoda na sprawdzenie zamiarów niektórych ludzi.

Teraz mam nastoletnią córkę, jaka ma kłopoty i nie miałem skrupułów, aby zainstalować jej aplikację, jaka monitoruje wszystkie jej negocjacje i wiadomości.

krzysztofh

Posty: 19