Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Darmowe mp3, jakiś serwis ?

Darmowe mp3, jakiś serwis ?

Mam nadzieję, że mi pomożecie. Pozyskałam swój pierwszy smartfon na urodziny od rodziców i nie wiem gdzie można ściągnąć za darmo muzykę. Chodzi mi o mp3 na telefon gdzieś gdzie nie trzeba podawać numeru telefonu czy coś takiego.

Mr Boks

Posty: 10

 
To ja mam chyba pecha, albo szukam mp3 na telefon za darmo, których po prostu nie mają. No właśnie chodzi chyba o to, że za darmo więc szału nie ma i nie będzie. Pozdrawiam.

Iunae_Milt

Posty: 19

 
A ja muszę z przykrością stwierdzić, że nie bardzo jestem zadowolony z tych mp3 za darmo. Kiepska jakość. Może akurat nie udało mi się znaleźć jakiegoś dobrego portalu, ale nie sądzę, żeby tak dbali o nas za free.

Sarenka

Posty: 10

 
Tak czy inaczej jesteśmy skazani na internet. Mamy czas to szukamy. Nie mamy, idziemy do sklepu i kupujemy. Kochani nie narzekajcie na mp3 za darmo, tylko ściągajcie. Nie marudźcie, że nic nie ma, bo jest.

wolnośććć

Posty: 20

 
A mój telefon padł i również cała muzyka. Jestem tu na forum i na pewno skorzystam z waszych poleceń jakiejś darmowej muzy. Mam nadzieję, iż nie trzeba się rejestrować na tej stronce i płacić za te mp3 na telefon. Kiedyś się naciąłem więc teraz jestem ostrożny:) pozdrawiam i życzę wszystkim owocnego downloadu.

fill

Posty: 21

 
A ja muszę z przykrością stwierdzić, iż nie bardzo jestem zadowolony z tych mp3 za darmo. Kiepska jakość. Może akurat nie udało mi się odnaleźć jakiegoś dobrego portalu, ale nie sądzę, żeby tak dbali o nas za free.

gabryś99

Posty: 14

 
Jak się czyta dokładnie, to raczej niemożliwe jest żeby cię oszukali i zabrali kasę za niby darmowe mp3. Trzeba po prostu głównie przeczytać regulamin, tam wszystko jest zawsze uwzględnione. Jak nie jestem pewien stronki, to zawsze czytam choć do przyjemności czytanie regulaminów oczywiście nie należy:)

stopiw7

Posty: 23

 
Zawsze ściągałam mp3 za darmo i jakoś nie trafiłam nigdy na miejsce gdzie mnie oszukali, że później trzeba było zapłacić. Trzeba dobrze czytać to co malutkim druczkiem na dole strony lub w regulaminie;)

100%UP

Posty: 16

 
Tutaj macie fajny portal z muzyką, mp3 za darmo – utwory nowe i naprawdę jest w czym wybierać. Bardzo duża baza v. Na pewno wam się spodoba. Dajcie znać, czy wpadło wam coś w ucho:)

Szozi

Posty: 17

 
Ja z reguły zawsze znajdę darmowe mp3, jakie potrzebuję. Dla chcącego nic ciężkiego. Jest sporo fajnych portali z muzyką, na jakich można odnaleźć naprawdę bogatą bazę muzyczną i nie trzeba za nic płacić.

Chiny12

Posty: 18