Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Gdzie można kupić kartę paysafecard ?

Gdzie można kupić kartę paysafecard ?

Jak zleca się wypłatę prowizji w takim serwisie i jak szybko można liczyć na pieniądze? Podobno długo się czeka, a zlecenie można złożyć raz na bardzo długi czas. Jak ktoś coś wie, chętnie poznam bliższe info.

Lomartek67

Posty: 11

 
Niewątpliwie, iż się opłaca. Bo zamiana środków na punkty to przecież same korzyści. Grunt to po prostu fakt, iż pieniądze, których się w danym czasie rozliczeniowym nie wykorzysta, nie przepadają całkowicie, można ich część odzyskać. Polecam.

berry182

Posty: 27

 
Jak coś to tylko wypłata prowizji. Kiedyś miałem ponad stówkę kasy, to byłby dobry zastrzyk pieniędzy, ale teraz jest dużo mniej, ale i tak będę chyba korzystał.

labuh

Posty: 16

 
W moim wypadku serwis sprawdził się idealnie. Nie miałem pojęcia, że kiedyś będę korzystał z tak prostego narzędzia i dam się skusić, bo jestem nieufny z reguły wtedy, gdy ktoś oferuje mi korzystne rozwiązania;) Ale zamiana środków z konta na kody rabatowe łechce moje ego. Chcę coraz więcej i mam z tego satysfakcję, więc polecam:)

lejdee

Posty: 16

 
Piknie się zaczęło, bo miałem sporo do zamiany SMS na punkty, teraz troszkę gorzej przędę, niemniej jednak i tak mi się opłaca nie tracić;-) I tak z tą kasą nie mogę nic wykonać i mi się kumuluje, do końca życia bym chyba tego nie wydzwonił. Fajna sprawa, spoko serwis, podobno ma niezmiernie dobry przelicznik.

Strzała

Posty: 21

 
Wiecznie zlecam zamianę SMS na punkty tutaj http://zamiensms.pl. Nie jest to niewątpliwie fortuna, ale zawsze coś na drobne okazjonalne zakupy bowiem za bezpośrednie punkty można coś nabyć lub wypłata na własne indywidualne konto bankowe. Mnie pasuje, zobaczcie i oceniajcie. Nie mówcie nie, zanim nie sprawdzicie:)

warter88

Posty: 10

 
Jak ktoś nie wygaduje tego co musi zasilić to oczywiście, że jest to wręcz idealny sposób na jakąkolwiek korzyść:) Zgłębiłam tę ofertę z kuponami rabato i zarejestrowałam się, bo być może kiedyś się przyda. Na dzień dzisiejszy nie, ale nigdy nie mów nigdy.

Mocarzz

Posty: 16