Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Galeria obrazów w Warszawie, co polecicie ?

Galeria obrazów w Warszawie, co polecicie ?

A w naszej stolicy, gdzie można obejrzeć jakieś ciekawe wystawy? Jak wiecie coś na temat sprzedaży obrazów olejnych w Warszawie, piszcie. Poszukuję jakiegoś artysty, niepotrzebnie znanego, jakiego możecie polecić.

ur-0004

Posty: 10

 
Ja nigdy nie chwalę dnia przed zachodem słońca. Lecz akurat w tym wypadku mogłam. Bowiem to niesłychanie rzetelnie prowadzona galeria i sprzedaż obrazów dokładnie w Warszawie, z jaką nie zawsze można się spotkać na każdym kroku.

Joe

Posty: 21

 
Mnie też wydaje się, że zakupu obrazów najlepiej dokonywać w galerii sztuki. Można przez jakieś serwisy, ale to nic sprawdzonego i pewnego. W końcu mówimy o większych pieniądzach. Osobiście bałbym się kupować z nieznanego źródła, dlatego preferuję galerie. Z ostatniego takiego zakupu jestem mega zadowolony.

Trener

Posty: 18

 
Polecam Zbigniewa Kopanię. To wybitny malarz, którego prace można znaleźć tutaj http://www.galeria-mad.pl. Ale to, czym mnie najbardziej zaskoczył to mój portret, który wykonał na zamówienie.

Basienka45

Posty: 28

 
Mnie też wydaje się, że kupna obrazów najlepiej dokonywać w galerii sztuki. Można poprzez jakieś serwisy, niemniej jednak to nic sprawdzonego i pewnego. W końcu mówimy o większych pieniądzach. Osobiście bałbym się kupować z nieznanego źródła, dlatego preferuję galerie. Z ostatniego takiego kupna jestem mega zadowolony.

Kwatuszek

Posty: 17

 
W moim salonie wisi obraz Zbigniewa Kopanii. Super artysta malarz. Mam chrapkę na więcej, ale budżet oczywiście nie pozwala na razie. Polecam wszystkim niezdecydowanym, warto zajrzeć do galerii i popodziwiać troszkę. Pozdrawiam.

FOTOhihi

Posty: 21