Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Sklep z fototapetami

Sklep z fototapetami

Witam cieplutko ;> Szukam dobrego sklepu z fototapetami w sieci. Ktoś coś? Gdzie kupować, gdzie mają duży wybór, różne formaty, wysokogatunkowe materiały ale za przystępne pieniążki?

Kitas

Posty: 4

 
Fototapetami poukrywałam krzywe ściany, czy niedoskonałości po samodzielnym malowaniu i według mnie to się sprawdza. Zmieniasz sobie aranżację kiedy chcesz, bez potrzeby wykonywania kosztownego remontu.

Mariusz

Posty: 9

 
Jako dekorator wnętrz z dość dużym doświadczeniem polecam ci fototapetę, bo można sobie zmienić praktycznie całą aranżację jednym dobrym motywem graficznym, a to już naprawdę coś. Do tego nie jest drogo.

piekniśś

Posty: 15

 
Fototapeta i parawan dekoracyjny to najlepszy i najtańszy prawdopodobnie sposób na dobry podział przestrzeni w domu. U mnie każdy domownik miał dowolność w wyborze fototapety na ścianę w pokoju i teraz jest przynajmniej oryginalnie.

Kobitka22

Posty: 15

 
Lubię krajobrazy we wnętrzu. Fototapetą stworzyłem sobie kącik medytacyjny. Patrzę w daleki krajobraz, taka przestrzenna grafika, a przy wysokiej jakości odwzorowania szczegółów masz naprawdę piękną aranżację.

Kitas

Posty: 8

 
Od siebie mogę dać namiar na sklep fototap.pl. Mocne fototapety jeśli chodzi o sam materiał, nie sprzedają jakiś cienkich papierowych oklein które już podczas nakładania na ścianę będą się rozrywać. Ciekawe grafiki, efektowne 3D, rozmiary XXL, można sobie dobrać motyw do każdych wnętrz.

adzepeto

Posty: 14

 
Fototapetami zmieniałem kilka razy zupełnie kolor, głębokość ścian w domu i to jeden z najlepszych pomysłów aranżacyjnych teraz. Często mi się nudzi wykończenie, przestawiam meble, kupuję nowe fototapety, sporo oddałem znajomym.

Tomcio

Posty: 7

 
Bardzo mi się podobają wzory 3D, też fototapety na drzwi, chociaż trzeba dłużej poszukać grafiki, bo niektóre wydają się tandetne.

Pozycjoner

Posty: 21

 
O tyle dobra sprawa, że możesz sobie zamówić nawet bardzo duży wzór przestrzenny. Mam w niewielkiej kawalerce i uzyskałem głębię. Lepiej się czuję w mieszkaniu, goście już komplementowali wielokrotnie. Nie żałuję, że kupiłem.

enriquess

Posty: 10