Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Jaki sklep z fototapetami

Jaki sklep z fototapetami

Witam cieplutko ;> Szukam dobrego sklepu z fototapetami w sieci. Ktoś coś? Gdzie kupować, gdzie mają duży wybór, różne formaty, wysokogatunkowe materiały ale za przystępne pieniążki?

Yuri20

Posty: 3

 
W jadalni mamy już od paru lat fototapetę i nie widzę żeby jakoś niszczała, wręcz przeciwnie wyjątkowo odporny materiał – na słońce, na wodę itp. To jest jeśli dobrze pamiętam tapeta fizelinowa, ponoć tego typu są najlepsze.

david011

Posty: 5

 
Tapeta ma też ten dodatkowy plus że wycisza pomieszczenia. Ja bardzo pod tym względem sobie chwalę, odkąd daliśmy fototapetę w salonie na ścianie za narożnikiem to jakby słabiej głos się niesie od sąsiadów....ale lubią hałasować, szczególnie po 22 – tej :P

Kruk

Posty: 15

 
Teraz jakość grafik na fototapetach jest zupełnie inna niż kiedyś...lepsza. Kiedyś fototapety raz że były na gorszym materiale robione, szybko się rwały i też łapały promienie słoneczne przez co kolor się zmywał. Teraz pod tym względem to wszystko wygląda o niebo lepiej.

czesławwww23

Posty: 12

 
Fototapety to rewelacyjne rozwiązanie do pokoju dziecięcego przede wszystkim. Można dziecku dobrać obrazek jakoś tam nawiązujący do jego zainteresowań, pasji itp. Mój synek ma swoją ulubioną postać z bajki czyli Zygzaka McQueena na przykład .

EKO-Chatka

Posty: 20

 
Na fototapetach to się szczególnie nie znam potrafię jedynie rozróżnić takie które mi się podobają i takie których bym sobie nigdy w domu nie zamontowała :) Tych ładnych które mi się podobają jest zdecydowanie więcej.

damianek45

Posty: 15

 
Jest dużo sklepów z fototapetami bo też sporo ludzi decyduje się na takie wykończenie na ścianie. Sam mam sprawdzoną markę na fototap.pl. Wysoka jakość materiału którą gwarantuje flizelina i bardzo profesjonalnie wykonany nadruk który nie płowieje od promieniowania uv.

89ostry89

Posty: 9

 
Jednemu tapetowanie pójdzie łatwiej innemu gorzej, na pewno pierwszy raz zawsze będzie trudny ale potem z czasem człowiek będzie nabierał wprawy. Duże znaczenie ma odpowiednie przygotowanie sobie gruntu przed zaczęciem pracy i generalnie skompletowanie wszystkich potrzebnych szczotek żeby potem nie biegać i nie szukac.

Wariat

Posty: 6