Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Mozaika

Mozaika

Hej, szukam sklepu, który ma duży wybór odnośnie okładzin na podłogę. Nie wiem co wybrać, może macie jakieś propozycje.

serbuś

Posty: 9

 
W tym sklepie mają wyśmienite rozwiązania odnośnie podłogi w przeróżnych pomieszczeniach http://www.lu-go.pl. Z super click łatwo położysz ją sam w domu, a jest wyborną alternatywą dla normalnych badziewnych w wielu przypadkach paneli. Mają też fajne podłogi bambusowe, wybraliśmy jednak z żoną step fashion.

Jacuś3456

Posty: 18

 
Osobiście najbardziej podoba mi się gres polerowany, piękni lśni, no ale jego to chyba tak łatwo w czystości nie da się utrzymać. Znajomi mają i wiem, że jak go ze dwa razy w ciągu dnia nie przemyją, to wygląda kiepsko.

vmario

Posty: 28

 
Do kuchni polecam gres matowy. Szybko i łatwo się go czyści, wybraliśmy ciemniejszy kolor i duży format płytek. Gres jest twardy, dlatego obecnie to najlepszy pomysł, żeby zrobić remont raz a porządnie na lata. Z kasą trzeba się liczyć, no ale wydasz na taki materiał to masz chociaż pewność, że przez wiele lat podłoga będzie się trzymać.

Julian

Posty: 18

 
Dzięki za polecenie sklepu. Zakupu już dokonałem. Trafiliście w samo sedno moich potrzeb. Takich płytek właśnie szukałem od dawna. Sklep godny polecenia.

damianek45

Posty: 15

 
Ja mam gres w sumie w całym domu na podłogach. W łazience pokusiliśmy się o matowy, nie jest taki śliski. Jestem z takiego materiału zadowolona, bo całkiem dobrze się go czyści. Najlepiej jak wiadomo wygląda. Trzeba jednakże zadbać o niego dobrymi środkami. Natomiast podłogi gresowe jak najniezwyklej polecam.

dobrmmm

Posty: 11

 
Sam kładłem taką mozaikę, dlatego wiem, że z jednej strony wydaje się, że jest łatwo, bo jest na siatce, ale z drugiej trzeba mieć jakąś tam wiedzę, co i jak, bo po prostu spaprasz robotę i tyle. Bawiłem się z nią 3 dni, a dużo tego nie było.

Kleooo6

Posty: 18