Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

architekt wnętrz warszawa, poszukuje

architekt wnętrz warszawa, poszukuje

Witam. Chodzi mi o profesjonalną aranżację mieszkania. Czeka nas gruntowny remont i zastanawiamy się z mężem nad skorzystanie z usług jakiegoś dobrego architekta wnętrz w Warszawie. Pomożecie?

Radziu

Posty: 5

 
Projektanci wnetrz mają świetne pomysły. Myślę, iż zrobią ci fajny projekt. U mnie chodziło o niezmiernie drobne mieszkanie i udało się. Nie ma to jak zwrócić się o pomoc do fachowców z Warszawy.

alus

Posty: 10

 
Jak to są naprawdę dobre usługi projektowania wnętrz, to może być, iż w Warszawie na ten rok możesz już nie odnaleźć usługodawcy. Na szukanie koniecznie trzeba poświęcić więcej czasu. U mnie było podobnie.

Aweer56

Posty: 14

 
Jak nie siedzisz w temacie, to niczego dobrego nie wymyślisz. Nie ma to jak usługa projektowania wnetrz. W Warszawie znajdziesz sporo usługodawców. Co do wyceny to oczywiście, że robią wstępną. Muszą jednak przyjechać na miejsce i raczej bezpłatna to ona nie jest, a jeśli tak, to dość dużo może się zmienić po pierwszym koncepcyjnym projekcie.

Misieczek

Posty: 6

 
To link do naprawdę sprawdzonej firmy http://prostudio.pl. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do projektu, jaki stworzyli projektanci wnętrz. Nie było łatwo znaleźć kogoś, kto był w Warszawie tak elastyczny wobec mojego dość mocno okrojonego budżetu :D Naprawdę polecam.

alklu7

Posty: 10

 
To może choćby kilka namiarów na takie studia projektowania wnetrz w Warszawie. Nie chcę firmy, która ma wygórowany cennik. Chcę zmieścić się w określonym budżecie. To nowy lokal, z którym wiąże się nowy biznes :D

Yuri20

Posty: 13

 
Najbardziej martwi mnie cena. Mam nadzieję, że te usługi nie pochłoną mi całego budżetu przeznaczonego na lokal. Słyszałem, że projektanci wnętrz w Warszawie są jednak drodzy.

olboyyy

Posty: 13

 
Nie da się określić. Za cały dom zapłaciłem sporo, ale opłacało się, bo wszystko jest zrobione na tip top. Mam nadzieję, że uda ci się znaleźć projektantów wnetrz, z których będziesz zadowolony. Nie jestem z Warszawy, więc nie siedzę w temacie. Niemniej jednak wiem, że projekt to najlepsze, na co można się zdecydować.

Dagmara87

Posty: 14

 
Czekam, albowiem zależy mi na usługach architekta wnętrz, którego już ktoś poleca. Nie lubię działać w ciemno. Wiem, że można popatrzeć na portfolio firm z Warszawy. Tyle że mnie podoba się tam wszystko :D Fajnie urządzone knajpki. Mój lokal nie będzie na początek znaczny i stąd dylemat. Jak go urządzić po prostu nie wiem.

beata77

Posty: 11