Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Tralki drewniane

Tralki drewniane

Witam serdecznie.

Na jakich zasadach zamawialiście tralki z drewna? Z asortymentu producenta czy składaliście jednak indywidualne zamówienie precyzując wymiary?

bodeksus

Posty: 11

 
Udało mi się we własnym zakresie zamontować tralki z drewna. Stosowałem ich 6-7 na metr bieżący na równym podłożu, a na schodach po jednej tralce na każdy stopień.

zdziniu33

Posty: 20

 
Wybierałem kilka dni temu poręcze drewniane do schodów. Zaciekawił mnie przede wszystkim fakt, iż mogłem wybierać pomiędzy rodzajami drewna tj. buk, dąb, jesion, sosna oraz modrzew. Znaczący był zarówno możliwy wybór przekroju.

Mariusz

Posty: 13

 
Z jednej strony mogę odradzić Wam tanie balustrady drewniane. Mam pewne wątpliwości odnośnie ich jakości, jaka niekoniecznie musi być dostateczna. Weźcie to pod spostrzeżenie.

Robuś

Posty: 13

 
Wybierałem kilka dni temu poręcze drewniane do schodów. Zaciekawił mnie przede wszystkim fakt, że mogłem wybierać pomiędzy rodzajami drewna tj. buk, dąb, jesion, sosna oraz modrzew. Istotny był także możliwy wybór przekroju.

Krzy25

Posty: 20

 
Balustradę drewnianą miałem okazję zamówić w tej firmie: http://www.tralkidrewniane.pl. Wywiązała się ona ze swoich zobowiązań w 100%, dzięki czemu mogę ją śmiało polecić innym.

FOTOhihi

Posty: 21

 
Tanie balustrady z drewna miałem okazję kupować w jednej firmie, na którą namiary mogą podać Wam w prywatnej wiadomości. Nie chcę, aby ktokolwiek na tym forum zarzucał mi kryptoreklamę, bo to nie to jest moim interesem.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)

Damiano

Posty: 21

 
Tralki drewniane w moim domu łączą balustradę z podłogą i rzeczywiście prezentują się bardzo dobrze. Osobiście miałem do czynienia z niezwykle wieloma wzorami tralek, jakie miały charakter także nowoczesny, jak i niezwyklej tradycyjny. Producent, u którego zamawiałem rekomendował ok. 7 tralek na metr bieżący.

czerusek

Posty: 19

 
Wydaje mi się, że tanie balustrady z drewna będą w stanie sprostać moim indywidualnym potrzebom. Zależy mi przede wszystkim na tym, aby charakteryzowały się one wysoką jakością. Widzę, że macie podobnie :)

Fajnie było poczytać o Waszych doświadczeniach.

Demi45P

Posty: 23

 
Nie miałem przekonania do tego, że poręcze drewniane sprostają moim oczekiwaniom. Na szczęście miło się zaskoczyłem i zupełnie nie żałuję ich zakupu, a następnie montażu.

Knopek

Posty: 18