Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Portrety ze zdjęcia, gdzie ?

Portrety ze zdjęcia, gdzie ?

Szukam galerii sztuki, która działa w internecie i można nabyć obrazy olejne online. Taka sprzedaż internetowa chyba nie jest w takich miejscach ryzykowna. Piszcie jak coś wiecie w temacie. Pozdrawiam.

franek_00

Posty: 12

 
Kocham obrazy olejne. W moim domu jest ich tak dużo, że już ich nawet nie liczę. Rzeczywiście posiadają duszę i coś w nich jest co nas przyciąga. Mam kilku ulubionych artystów i nie skaczę z kwiatka na kwiatek:) Polecam odwiedzać galerię, świetny relaks dla psychiki.

czes212

Posty: 19

 
Zdecydowanie wolę obrazy olejne od pasteli. Oleje mają duszę, końcowy efekt jest zawsze powalający. Sama też maluję, ale oczywiście nie tak dobrze, jak zawodowi artyści. Być może w końcu nauczę się tej techniki.

fidelio

Posty: 21

 
Tutaj macie portrety na zamówienie po prostu idealne, genialne https://www.oprawiamyobrazy.pl/strona/portrety-na-zamowienie. Na stronie można zobaczyć efekt końcowy, bo są umieszczone również zdjecia.

Fifeczek2

Posty: 17

 
Akurat też zamawiałam portret olejny u pana Zbigniewa i popieram, że to wielki mistrz. Wahałam się czy w ogóle zamówić taki portret, ale dobrze zrobiłam. Wszystkim moim gościom się podoba, a ja jestem z niego dumna. Polecam z całego serca.

marcin225

Posty: 24

 
Strasznie podobają mi się portrety olejne. Chyba skuszę się i zamówię dla swoich rodziców. Mają tyle zdjęć, z których portret wyszedłby wspaniale. Niedługo rocznica ich ślubu, więc prezent byłby wspaniały.

fuey

Posty: 15

 
Nigdy w życiu nie rzucajcie się na portrety zamówienie z niewiadomego źródła. Do mnie dotarła karykatura, której nie da się powiesić na ścianę. Jeśli już zamawiać, to w profesjonalnej galerii sztuki.

Adi666

Posty: 10

 
Takie portrety ze fotografii to wyborny prezent, sama zamówiłam dla córki. Mam nadzieję, że będzie zadowolona. Obejrzałam na stronie internetowej jak to wychodzi i jestem pod wielkim wrażeniem, że tak w ogóle można namalować. Niektóre portrety są doskonalsze od zdjęć. Wybrałam portret olejny, chyba najładniej takie wychodzą.

miskowiec45

Posty: 18