Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Moskitiery Warszawa, dobra firma

Moskitiery Warszawa, dobra firma

Hej.

Czy mieliście choćby raz do czynienia z firmą naprawiającą okna w Warszawie? Będę potrzebował takich usług do nieco dłuższej pracy w moim budynku.

Fanatyk

Posty: 8

 
Mój kolega montuje moskitiery w Warszawie i niedawno radził mi, abym wybrał moskitiery w kolorze okna. Dzięki tej poradzie nie wyróżniają się one w szczególności. Znajomy wspomniał mi zarówno, iż w domach i mieszkaniach, w jakich dokonują montażu moskitier wytrzymują one na ogół okres 10 lat, co wydaje mi się dość długim czasem :)

1983ar

Posty: 18

 
Żaden zwykły klient nie jest w stanie samodzielnie zamontować nawiewniki do okien. Powinniście mieć tego świadomość, bowiem zrealizowanie takiej czynności wymaga specjalistycznych narzędzi.

Takie zadanie najlepiej powierzyć fachowcom, którzy mogą zaproponować nam także nawiewniki mechaniczne, automatyczne bądź ciśnieniowe.

ymuert00

Posty: 24

 
Z własnego doświadczenia wiem, że niewiele ludzi przywiązuje wagę do regularnej wymiany uszczelek w oknach. Dochodzę do wniosku, że każdy ignoruje temat, a jednocześnie żąda wybornej szczelności okien, jakich jest posiadaczem.

To trochę nielogiczne, lecz tak robi większa część Polaków :)

deksta84

Posty: 17

 
Zawsze, gdy komuś z moich znajomych potrzebny jest serwis okien w Warszawie podsuwam im ten link: http://www.serwisokien.com.pl/serwis.htm. Mnie osobiście firma jeszcze nigdy nie zawiodła, nie próbuje naciągać i wykonuje po prostu kawał dobrej roboty.

Abaddon616

Posty: 24

 
Trudno mi się odnieść do Waszych opinii, albowiem mi akurat udało się trafić na godny polecenia serwis okien w Warszawie. Wygląda na to, że trzeba uważać zatrudniając daną firmę, albowiem nieraz chce tylko naciągnąć klienta nie oferując w zamian nawet wysokiej jakości usług, jakie są przecież priorytetem większości.

jommen

Posty: 15

 
Dzięki Waszym poradom zrozumiałem na czym stosownie polega odpowiednia regulacja okien i drzwi, a także z jakiego powodu jest tak ważna.

Po krótkiej lekturze wypowiedzi na forum odczuwam teraz potrzebę, aby zlecić ową regulację komuś sprawdzonemu i rozpoczynam poszukiwania takiego fachowca :)

WTFurdoin

Posty: 18

 
W całkiem sporej ilości sklepów znalazłem rolety w Warszawie, ale do tej pory nie podjąłem decyzji, jakie ostatecznie wybrać. Możecie być pewni, iż w każdym sklepie sprzedawcy będą zachwalali swój asortyment, a niejednokrotnie nie zapytają nawet o potrzeby klienta.

Aweeee

Posty: 15