Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

aranżacja ścian

aranżacja ścian

Co myślicie o dekorowaniu wnętrz fototapetami? Czy to się u was sprawdziło ogólnie?

Lupusx

Posty: 10

 
Jak w kuchni, czy łazience chcesz wrzucić fototapetę to dobrze jest zadbać o wodoodporność. Cena fototapety zależy poza tym najczęściej od rozmiaru. Mniejszy to taniej, ale gorzej wygląda, więc te największe jednak proponuję. Świetnie wyglądają.

mniam.dobosz

Posty: 6

 
Jako dekorator wnętrz z dość dużym doświadczeniem polecam ci fototapetę, bo można sobie zmienić praktycznie całą aranżację jednym dobrym motywem graficznym, a to już naprawdę coś. Do tego nie jest drogo.

WacDEC

Posty: 20

 
Duże fototapety z idealnym odwzorowaniem szczegółów graficznych masz na https://www.fototap.pl/fototapety . Dochodzi do tego wodoodporny druk i to sprawdzona przeze mnie sprawa już wielokrotnie. Potrzebowałem fototapety do przedpokoju, kuchni i łazienki głównie. W kuchni szczególnie mi się podoba, bo umieściłem tuż nad blatem. Dobrze się komponuje z całym wystrojem. Spróbuj najwyżej z mniejszym rozmiarem, jeżeli nie jesteś przekonany do takiej aranżacji.

Miki

Posty: 15

 
Na pewno fototapeta tańsza i lepsza niż standardowy obraz. Do tego prosta w montażu, samodzielnie sobie poradzisz. Grunt, żebyś poprosił o dokładne zabezpieczenie w transporcie.

Dr Nemo

Posty: 9

 
Na twoim miejscu bym jednak zlecił komuś montaż fototapety, bo można głupie błędy zrobić i zmarnować inwestycję.

Black_Riot

Posty: 16