Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

rolety dzień noc Mazowieckie, opinie

rolety dzień noc Mazowieckie, opinie

Czeka mnie zmiana rolet w domu. Może polecicie jakieś ciekawe rozwiązanie. Jakiś producent, sklep, usługi montażu w Warszawie? Jestem ciekaw, kto teraz liczy się na rynku. Mam mętlik w głowie, bo jest tego za dużo :D

Gruszek2

Posty: 8

 
Poszukaj koniecznie opinii. Jak to w każdej branży bywa, w roletach na terenie woj. mazowieckiego będziesz mieć do czynienia z zawodowcami i pseudo zawodowcami. Przejrzyj jeszcze inne fora, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Jest tego rzeczywiście spora liczba. Pozdrawiam.

France23

Posty: 13

 
Plisy to niesamowite rozwiązanie do okna. W Warszawie masz dostęp do wielu sprawdzonych miejsc, a jednocześnie usługodawców. Niezmiernie znaczący jest wykwalifikowany montaż. Pozdrawiam.

shalafi

Posty: 13

 
Tutaj mają super ofertę plis w Warszawie http://ombra.pl/plisy/. Mnóstwo fasonów, kolorów. Polecam z własnego doświadczenia :) Na stronie wszystko dokładnie opisane i omówione.

Dresik

Posty: 8

 
Tak też będę musiała wykonać. Nie chcę niczego popsuć. Zastanawiam się, jak zamontować rolety, do sufitu czy na oknie? Może znajdę jakąś firmę w mazowieckim, jaka doradzi najlepsze rozwiązanie.

zooazool

Posty: 7

 
A ja z własnego doświadczenia polecam plisy u któregoś z dobrych usługodawców z Warszawy. Według mnie są o niebo lepsze od żaluzji. Każdy ma swoje własne upodobania, ale plisowane żaluzje są naprawdę nowoczesnym rozwiązaniem.

Joe

Posty: 20

 
Mnie podobają się żaluzje drewniane. Podobno ciężej jest z ich montażem. Może tu na forum polecicie jakąś firmę z Warszawy. Nie bardzo się orientuję w temacie, a jak wpiszesz tę frazę w google, to ci wychodzi masa ofert. Można zgłupieć. Ja nie widzę różnicy w samym produkcie, ale montaż na bank jest ważny. Musi być profesjonalnie.

matek562

Posty: 15

 
Nie mam zdania, choć osobiście zdecydowałam się na rolety rzymskie. Odszukałam w Warszawie fajną firmę, która ma ogromny wybór, zatem zatrzymałam się tam i dokonałam zakupu :D Musisz przemyśleć sprawę.

Yuri20

Posty: 15

 
Warto poczytać trochę opinii lub wybrać firmę od rolet, jaka słynna jest w Warszawie. Pierwsza z brzegu nie brzmi dobrze :D Poświęć trochę czasu na sprawdzenie, co piszą o usługach inni. To najlepszy sposób na znalezienie dobrego produktu i usługi. Też tak właśnie będę musiał :)

Boss

Posty: 4

 
Każdy ma różne żądania, dlatego trudno ocenić, co będzie najlepsze. W olbrzymich pomieszczeniach fajnie prezentują się żaluzje drewniane. W Warszawie jest tego faktycznie spora liczba do wyboru.

daron64

Posty: 17