Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

FOTOTAPETY NA ŚCIANĘ

FOTOTAPETY NA ŚCIANĘ

Witam! :) Co myślicie o fototapecie do kuchni? Jaki sklep polecicie z takimi dekoracjami? Jedna sprawa jest dla mnie ważna, żeby dało się to faktycznie zamontować samodzielnie, bez zamawiania

englandrm

Posty: 5

 
Podobają mi się fototapety przedstawiające większe miasta, najlepiej jakoś artystycznie uchwycone, można tego sporo znaleźć w sieci.

Marioleczka

Posty: 13

 
Z fototapetą trzeba być po prostu uważnym i cierpliwym. Na początku może się wydawać że równe przyklejenie to jakieś hiper trudne zadanie, ale po chwili już człowiek łapie o co chodzi :-)

pracuss33

Posty: 4

 
Trochę mnie martwi na ile nadruk na fototapecie będzie wytrzymywał promieniowanie UV. Ja akurat mam duży pokój mocno nasłoneczniony, zwłaszcza popołudniu niemal wypala oczy...

Miki

Posty: 9

 
Ja bym doradzał sklep fototap.pl i ich fototapety flizelinowe. Mocne, wygodne w klejeniu do ściany, z porządnie zrobionym nadrukiem. Kolor jest intensywny, żywy, nie miałem poczucia że inny odcień oglądałem na stronie a co innego dostałem.

wisła1905

Posty: 10

 
Jak będę zamawiał fototapetę to pewnie coś imitującego naturalny materiał – kamień, drewno, coś w tym stylu. To powinno fajnie wyglądać.

ertumer67

Posty: 3

 
W takich miejscach jak hotele czy restauracje, albo agencje reklamowe to myślę że fototapety będą najlepiej pasowały. W mieszkaniu? Wszystko zalezy od kreatywności.

Yuri20

Posty: 13