Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

profesjonalne usługi remontowe Poznań

profesjonalne usługi remontowe Poznań

Drodzy Państwo, chcemy przearanżować pokoik gościnny na pokój dla naszego dziecka, które za niedługo się urodzi ;)) Poszukuję fachowca, który nam ładnie odmaluje ściany itd. Doradzicie coś?

yarofe

Posty: 16

 
OJ, u nas to by się przydało łazienkę odnowić. Wygląda tragicznie, a ciągle kasy brakuje na jakiś porządny remont. Szkoda, że na jakimś grouponie nie ma takich rzeczy jak – usługi budowlane itd.

Aweer56

Posty: 14

 
Mam znajomego, który ma swoją firmę budowlaną, ale pod Warszawą. Kiedyś mi trochę pomagał w remoncie, zawsze to jakaś doświadczona ręka była w pobliżu ;)

fuey

Posty: 15

 
Mógłbym Ci zaproponować gościa o nazwisku Gośliński, on prowadzi firmę remontową już będzie jakieś 20 lat...bo jeszcze w domu moich rodziców jego firma remonty robiła, natomiast ostatnio robił u mnie ;-) Doświadczenie więc niemałe. Co do szczegółów to wszystko jest na stronie internetowej - www.abartremonty.pl. Robią kompleksowe wykończenie wnętrz, zajmują się elewacjami, kładą płytki, wszechstronnie.

AlllB

Posty: 18

 
Jeszcze jakiś czas temu to mógłbym zaproponować firmę mojego szwagra, ale skończył działać parę lat temu i odszedł na zasłużoną emeryturę... Także nie poradzę.

Malinka Moja

Posty: 17

 
Heh, dziś to firmy remontowe to jest już inny standard usług niż kiedyś – wyższy of corse ;) Jak się poogląda takie filmy jak Miś, lub Alternatywy 4...tam to była jakość usług :D Będzie pan zadowolony...i te sprawy :D

Wacław

Posty: 16

 
Przydałby mi się ktoś do zrobienia sufitu podwieszanego oraz też mam problem, żeby na kogoś trafić z polecenia. Nikt się nagle nie orientuje jak pytam znajomych;/

Jacuś

Posty: 13