Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Sklep z fototapetami

Sklep z fototapetami

Coraz bardziej chodzi za mną pomysł żeby wrzucić w naszym biurze fototapetę na ścianę. Co myślicie o takiej dekoracji? Ma to sens? Jak wygląda montaż? Z jakiego materiału i gdzie najlepiej kalkuluje się kupić fototapetę?

labuh

Posty: 5

 
Nie moge narzekać na firmę http://fototap.pl i ich produkty. Kupowałem kilkanaście większych fototapet to naszego ośrodka wczasowego i też mam jedną fototapetę zamówioną od nich przedstawiającą wschód słońca u siebie w domu. Szybka dostawa wymiary i nadruk zgodne z opisem na stronie.

syrena88

Posty: 11

 
Jest chyba jakaś moda na fototapety od paru lat bo coraz cześciej się z takimi ścianami spotykam jak odwiedzam znajomych.

bodzik155

Posty: 24

 
Każdy ma jakiś swój pomysł na ozdobienie ścian, my postawiliśmy akurat na malowanie. Teraz są naprawdę ciekawe efektowne kolory można sobie dobrać taki odcień jaki się chce i też ściana jest dobrze zabezpieczona odporna na wodę i inne zabrudzenia

giurent

Posty: 11

 
Moim zdaniem są pomieszczenia gdzie fototapeta może bardzo pasować i to jest np. sypialnia, ale też wszelkie lokale usługowe – restauracje, sklepy, agencje reklamowe itp. W salonie to mi się średnio widzi.

Acclaim

Posty: 14

 
Są dobrzy polscy producenci fototapet wcale nie trzeba zamawiać zagranicznych żeby trafić na porządną jakość, bo często słyszę u znajomych że ktoś zamówił materiał z Włoch ktoś inny z Francji..itp. Po co, skoro w PL mamy dobrych producentów?

Iwona3

Posty: 16

 
Mi się fototapety podobają w kuchniach ewentualnie w sypialniach czy pokojach dziecięcych, w innych miejscach już taką wielką fanką tego typu ozdoby nie jestem.

lucjann

Posty: 8

 
U mnie u fryzjera mają super fototapetę wyłożoną, jest ogromna, bardzo naturalistyczna a pokazuje pejzaż, to jest chyba morze Czarne jeśli dobrze kojarzę i moja znajomość geografii mnie nie zawodzi. :)

wolnośććć

Posty: 20