Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

siatki na okna, gdzie tanio ?

siatki na okna, gdzie tanio ?

Co możecie powiedzieć o siatkach ochronnych dla domu? Chciałbym wykorzystać je do zabezpieczenia schodów, ale nie mam pojęcia, czy to dobry pomysł, jak to w ogóle wygląda?

omen100

Posty: 6

 
Z dzieciakami to sama prawda, wobec tego my też już planujemy kupowanie siatek zabezpieczających dla dzieci, a dokładnie chyba w pierwszej kolejności zabezpieczymy basen. Dalej będzie trzeba zrobić ogrodzenie placu zabaw, żeby było jeszcze bezpieczniej :)

Ciapek

Posty: 7

 
Będę musiał skorzystać z takiej siatki dla domu. Właściwie potrzebuję jej do zabezpieczenia regałów w piwnicy, czy się sprawdzi, czy szukać czegoś innego.

Rambdalll

Posty: 14

 
Będę musiał skorzystać z takiej siatki dla domu. Stosownie potrzebuję jej do zabezpieczenia regałów w piwnicy, czy się sprawdzi, czy szukać czegoś innego.

urszulka

Posty: 10

 
Powiem szczerze, bo wcześniej miałam obawy, czy te siatki zabezpieczające dla dzieci są tak skuteczne i ogólnie czy mają wygląd, żeby je montować w domu :) Teraz widzę, że to profesjonalny produkt godny użytkowania.

hertinho

Posty: 11

 
Tutaj macie świetne rozwiązania z siatek na okna https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu/siatkana-okno. To sprawdzony polski producent, któremu można zaufać. Jakoś jest bardzo dobra zarówno, jeśli chodzi o materiał, jak i wykonanie.

Specjalista

Posty: 9

 
Właściwie, co mogę powiedzieć to też, tyle, iż te siatki dla domu są świetnej jakości i trudno odnaleźć na rynku jakąś alternatywę tego rozwiązania. Mnie posłużyły jako zabezpieczenia w ogrodzie, jakie musiałem wykonać z uwagi na dzieciaki. Wspaniała sprawa, polecam każdemu.

czerusek

Posty: 19