Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

siatki dla zwierząt domowych, polecicie kogoś ?

siatki dla zwierząt domowych, polecicie kogoś ?

Potrzebuję porządnej klasy siatek na woliery. Jeżeli macie może namiary na jakiegoś sprawdzonego producenta, chętnie skorzystam. Muszę do końca roku ogarnąć temat, bo mam obawy, że stare nie przetrwają zimy.

doprzodu67

Posty: 6

 
Kupowałem siatki hodowlane tutaj https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa/siatkihodowlane. Jestem zadowolony także z asortymentu, ale też z tego, jaka jest tutaj obsługa. Podpowiedziano mi tutaj najlepsze rozwiązanie, zatem polecam tego producenta i tyle :)

Gosienka54

Posty: 16

 
Z powodzeniem możesz skorzystać z takich siatek na ptaki. Mnie też pomogły, bo są mega skuteczne. Co więcej, te siatki nie są drogim rozwiązaniem. Ja wykorzystuję je również na działce i chwalę sobie, bo się zupełnie nie niszczą. Mam siatki z polipropylenu. Polecam.

LOOKAS1989

Posty: 21

 
A co powiecie o siatkach rybackich? Czy ten materiał będzie rzeczywiście na lata? Mam dylemat czy zdecydować się na tego typu rozwiązanie, czy może szukać czegoś bardziej profesjonalnego?

dominikaa

Posty: 13

 
Nie zapomnij dobrać odpowiednich parametrów. Siatki dla kotów są bowiem różne. Zwróć szczególną uwagę na wielkość oczek, ale też na grubość sznurka. Możesz rzeczywiście dokładnie podpytać w sklepie, bo przedstawisz swoje oczekiwania. Pozdrawiam serdecznie.

słodkaM

Posty: 8

 
Mnie zależałoby na siatkach na woliery. Widzę, że tu raczej hodowcy są zgodni co do tego, że także polietylen, jak i polipropylen są odpornymi i wytrzymałymi tworzywami. Muszę wszystko wymienić od nowa, więc chcę mieć pewność, że decyduję się na fachowe rozwiązanie :)

Klarka

Posty: 18