Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Polecicie mi wycieczki rodzinne all inclusive ?

Polecicie mi wycieczki rodzinne all inclusive ?

Orientujecie się coś na temat zagranicznych wycieczek rodzinnych all inclusive? Chodzi nam o odszukanie jakiegoś sprawdzonego operatora, który gwarantuje być może opiekę do dzieci. Jak coś wiecie, piszcie. Z góry niezmiernie dziękuję.

Marti

Posty: 7

 
Ja też wolę aktywną formę, zwłaszcza gdy już odpocznę ze dwa dni po przyjeździe. W przyszłym roku będziemy też szukali czegoś atrakcyjnego w ramach takich wakacji all inclusive. Może się coś ciekawego znajdzie.

1eustachy4

Posty: 10

 
Też myślałam o takich wycieczkach all inclusive. Teraz coraz więcej organizatorów ma w swoich ofertach właśnie takie propozycje. To świetny sposób na urlop. Cenię aktywny wypoczynek :) a Wy?

Booss23

Posty: 16

 
A ile dokładnie kosztują takie wakacje rodzinne all inclusive, biorąc pod spostrzeżenie egzotyczne kraje? Dokładnie chodzi mi o to, ile wiecej trzeba wydać niż jadąc zwyczajnie. Może bym się skusiła, a coś dokładnie polecacie, jakieś biuro podróży?

ojojoj56

Posty: 9

 
Super wakacje all inclusive clubmed.pl. Korzystaliśmy już dwa raz :) Jeżeli chodzi o standard w hotelach, to rzeczywiście niezmiernie wysoki. Są one zlokalizowane w rzeczywiście ślicznych miejscach. Obsługa na medal – wielojęzyczna.

100%UP

Posty: 17

 
Nic tylko znaleźć jakąś ofertę, która jest godna uwagi także z powodu ceny. Nie mam jakby rozeznania, bo dopiero pierwszy raz mamy zamiar skorzystać z wakacji all inclusive. Teraz to wydaje mi się, że już nie są centy tak rażąco wyższe niż ceny tradycyjnego pobytu w hotelach.

TTT999

Posty: 17