Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

safari w azji wakacje, gdzie ?

safari w azji wakacje, gdzie ?

Pomożecie wybrać jakieś ciekawe miejsce na wakacje? Gdzie polecacie wybrać się w ramach słonecznych wysp. To pierwsze wakacje w tak odległy teren, więc koniecznie chyba z jakimś biurem, agencją.

Lechu-3-5-1

Posty: 7

 
Nam zależy na czymś faktycznie bezpiecznym. Teraz tyle różnych historii się słyszy, że człowiek myśli o najgorszym. Mam nadzieję, że wakacje się udadzą, albowiem w planach od dawna była Tajlandia i Birma. To wycieczki, jakie nasza rodzinka koniecznie musi zaliczyć. W przeciwnym razie spać spokojnie nie będziemy mogli :D

Laleczka

Posty: 30

 
Nie ma się co martwić, bo można skorzystać z egzotycznych wakacji z biurem, a dokładnie z którejś z tamtejszych agencji, jakie zapewniają pomoc w doborze zakwaterowania. Mają tam siedzibę więc znają się co i jak pomóc.

Zdzichu

Posty: 11

 
Oj tak Phuket to idealne miejsce do odpoczynku, choć ostatnio zrobiło się tu bardzo gwarno :D To egzotyczna wyspa, na którą często wracamy z rodziną. Dzieciom się podoba, a indywidualnie mniej kosztuje.

piotrex007

Posty: 15

 
O wycieczki do Azji indywidualnie skrojone dowiadywałem się w wielu miejscach. Nigdzie nie jest tak okej, jak tutaj thailand-trips.pl. Polecam skontaktować się, bo można dużo zaoszczędzić.

Seba123

Posty: 15

 
Nam zależy na czymś naprawdę bezpiecznym. Teraz tyle różnych historii się słyszy, że człowiek myśli o najgorszym. Mam nadzieję, że wakacje się udadzą, bo w planach od dawna była Tajlandia i Birma. To wycieczki, które nasza rodzinka koniecznie musi zaliczyć. Inaczej spać spokojnie nie będziemy mogli :D

urszulka

Posty: 10

 
Też szukam oszczędności, ale nie mam zamiaru zabrać rodzinki do Azji, nie mając pojęcia o tamtejszych zwyczajach, kulturze itp. Za dużo mam do stracenia :) Oczywiście nie uważam, żeby w Tajlandii czy Birmie było mega niebezpiecznie, ale wycieczki zorganizowane to z pewnością lepszy pomysł niż samodzielna męczarnia.

Zlomex

Posty: 9

 
Też szukam oszczędności, niemniej jednak nie mam zamiaru zabrać rodzinki do Azji, nie mając pojęcia o tamtejszych zwyczajach, kulturze itp. Za sporo mam do stracenia :) Naturalnie nie uważam, żeby w Tajlandii czy Birmie było mega niebezpiecznie, niemniej jednak wycieczki zorganizowane to z pewnością lepszy pomysł niż samodzielna męczarnia.

Black_Riot

Posty: 6

 
Tajlandia Birma to moje regiony :) Nie zamieniam tego letniego wypadu na nic innego, albowiem cenię sobie tamtejsze atrakcje i wszelkie wycieczki. Generalnie chwalę te miejsca za kulturę rdzennych mieszkańców, mega przyjaźnie nastawieni do życia. Inna kultura, różne wszystko, aż nie chce się wracać do teraźniejszości :D

didiw

Posty: 20

 
O Phuket nie zapomnijcie, albowiem tam po prostu trzeba być :) Nam ta wyspa egzotyczna choć dość słynna najbardziej utkwiła w pamięci. Naturalnie przede wszystkim z powodu krajobrazu, ale też gościnności :)

Rico

Posty: 12