Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Zwiedzanie Kołobrzegu, co polecicie ?

Zwiedzanie Kołobrzegu, co polecicie ?

Poszukuję ciekawych wystaw, szanse pójścia z dziećmi szkolnymi do jakiegoś muzeum w Kołobrzegu. Czy polecacie coś w szczególności, gdzie należałoby wybrać się z grupą 12 latków? Niezwykle dziękuję za zainteresowanie.

Gucio

Posty: 8

 
Na takie atrakcje w Kołobrzegu można było czekać nawet długie lata. Moje dzieci są zachwycone muzeum i ciągną mnie tam często:) Można tu dotykać przedmiotów, słuchać interesujących opowieści, sterować statkiem oglądać obrazy 3D. Nie chcę zdradzać więcej, żeby każdy miał niespodziankę. Ale faktycznie polecam.

Miki

Posty: 26

 
Ja proponuję zacząć zwiedzanie Kołobrzegu od muzeum 6D. Wyśmienite miejsce dla dzieci i nie tylko. Bo można poczuć się w nim właśnie jak dziecko. Miejsce pełne fantazji, przygód i bez wątpienia efektów specjalnych.

Yuri20

Posty: 13

 
Ja proponuję zacząć zwiedzanie Kołobrzegu od muzeum 6D. Świetne miejsce dla dzieci i nie tylko. Bo można poczuć się w nim właśnie jak dziecko. Miejsce pełne fantazji, przygód i oczywiście efektów specjalnych.

Zbyszek

Posty: 13

 
W ramach atrakcji w Kołobrzegu warto pójść do tego rybackiego muzeum i skorzystać ze zwiedzania miasta. Cofamy się aż do 1913 roku. Specjalnymi meleksami można przejechać się wszędzie tam, co warto zobaczyć w Kołobrzegu. Niezwykle fajnie zorganizowany projekt.

deksta84

Posty: 17

 
Polecam gorąco!!!!!! Jak szukacie świetnych atrakcji w Kołobrzegu, to tutaj http://muzeum6d.pl na pewno je znajdziecie. Trójwymiarowe muzeum – ekstra pomysł.

Demi45P

Posty: 23

 
No nam też spodobał się efekt z zapachami bryzą morską i jabłkami, natomiast jeżeli chodzi o malowidła na ścianach to robią wrażenie. Takich muzeów w Kołobrzegu winno powstać więcej:) Może jeszcze coś wymyślą.

Złoty

Posty: 16

 
Komu jak komu, ale wypad do muzeum w Kołobrzegu tego 6D spodobał się najbardziej moim maluchom. Nic tu nie można zarzucić temu miejscu. Wrażeń pełna fura i oczywiście oryginalne przedstawienie tematu na miarę naszych czasów.

Krzychoo

Posty: 28