Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

wycieczki rodzinne all inclusive

wycieczki rodzinne all inclusive

Witam. Szukamy jakiegoś konkretnego organizatora wycieczek rodzinnych all inclusive. Koniecznie z opieką nad dziećmi w wieku 4 i 7 lat. W planach jest Brazylia :) Jeśli korzystaliście z jakiejś porządnej oferty, dajcie znać.

mikuser

Posty: 10

 
No dokładnie, bo nie wszędzie masz full opcję. Bywa i tak, że niby wakacje all inclusive, a jak gdzieś dalej jedziesz nawet w ramach organizowanej wycieczki, to musisz mieć swoje jedzenie. Tak mieliśmy właśnie w Egipcie.

Pozycjoner

Posty: 21

 
Jeśli chodzi o wycieczki all inclusive, to powiem jedno. Do jakiegoś czasu nie byłem zwolennikiem korzystania z tego rodzaju propozycji, natomiast w końcu przyszedł ten pierwszy raz i za nic w świecie nie mam zamiaru z innych korzystać. Zapłaciłem tyle, co zapłaciłem, natomiast wspólnie z żoną mieliśmy pełen komfort wszystko pod ręką.

labuh

Posty: 16

 
W zeszłym roku byliśmy korzystaliśmy z wakacji all inclusive tutaj http://clubmed.pl. Znakomity organizator szczególnie dlatego, iż wykwalifikowany. Na rynku działają od 1950 roku, więc nie mieliśmy żadnych obaw. Sprawdzili się :)

mario72k

Posty: 17

 
Tylko z pozoru wydaje się, że takie wakacje all inclusive są droższe. Obliczyłem się po ostatnich z całą rodzinką i taka oferta wyniosłaby nas zdecydowanie taniej. Teraz właśnie szukamy czegoś w Azji.

Grabow12

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o wycieczki all inclusive, to powiem jedno. Do jakiegoś czasu nie byłem zwolennikiem korzystania z tego rodzaju ofert, ale w końcu przyszedł ten pierwszy raz i za nic w świecie nie mam zamiaru z innych korzystać. Zapłaciłem tyle, co zapłaciłem, ale wspólnie z żoną mieliśmy pełen komfort wszystko pod ręką.

Różyczka

Posty: 8

 
Nawet bez opieki i tak bym się na którąś z takich wycieczek all inclusive wybrała. Mam córkę 7 lat, więc zawsze znajdujemy sposób na nudę. W tamtym roku nie byliśmy nigdzie, więc czas na rewanż :)

Lomartek67

Posty: 11

 
Mamy już dość sporą listę organizatorów. Pewnie skorzystamy z którejś z wycieczek rodzinnych all inclusive, bo tak będzie zdecydowanie wygodniej. Pytanie tylko do mamuś, czy na tak daleki wyjazd, jak Malediwy nie za wcześnie z rocznym dzieckiem. Nie wiem czy przypadkiem nie pospieszyliśmy się zbytnio.

alklu7

Posty: 10