Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Tanie kominki w Krakowie, jaki sklep ?

Tanie kominki w Krakowie, jaki sklep ?

Jak macie kogoś do polecenia odnośnie kominków w krakowie i sklepu, który znacie to czekam. Co sądzicie o kominkach z płaszczem wodnym, czy ktoś ma? Jak się sprawuje taka instalacja? Z góry wielkie dzięki.

Miki

Posty: 8

 
Już od dawna noszę się z takim zamiarem. Wszedłem na stronę tego sklepu z kominkami z krakowa. W sumie całkiem cenowo dobrze. Nawet nie myślałem, że akurat w moim wypadku nie wyniesie takla instalacja drogo.

Laleczka

Posty: 10

 
Wiadomo, iż każdy szuka tanich kominków. Jeżeli weźmiemy pod spostrzeżenie oferty sklepów w krakowie wcale nie jest jeszcze tak źle. Można tu trafić na całkiem porządne promocyjne ceny.

MaszPlus34

Posty: 21

 
Każdy szuka tanich kominków, tanich rozwiązań. Ten sklep z krakowa jakoś przypadł mi bardzo do gustu, dlatego dokonałem u nich zakupu i teraz czekam na montaż. Jak będzie po wszystkim dam wam znać dokładnie jak wszystko się udało. Na razie cierpliwie czekam, projekt już jest. Jeśli wszystko się uda jak trzeba, w przyszłym tygodniu będę grzał się przy trzaskającym ogniu:)

serbuś

Posty: 9

 
Jeśli szukacie miejsca, gdzie można kupić kominki w krakowie ten sklep jest godny polecenia https://www.komineczek.pl. Sam u nich zamawiałem nawet montaż. Gorąco polecam, bo mają też niskie ceny.

wiesław11

Posty: 14

 
Jestem z krakowa, tu ofert z kominkami jest jak grzybów po deszczu. Ale też polecam tę firmę, bo są dobrzy. Mnie pomogli zrealizować dość skomplikowany projekt w domu, gdzie nie myślałem, że kiedykolwiek będę mógł radować się z kominka. Swoją drogą to pewne oszczędności, jeśli wybierzecie kominek do grzania domu.

Szozi

Posty: 17

 
Każdy szuka tanich kominków, tanich rozwiązań. Ten sklep z krakowa jakoś przypadł mi niezmiernie do gustu, wobec tego dokonałem u nich kupna i teraz czekam na montaż. Jak będzie po wszystkim dam wam znać dokładnie jak wszystko się udało. Na razie cierpliwie czekam, projekt już jest. Jeżeli wszystko się uda jak trzeba, w przyszłym tygodniu będę grzał się przy trzaskającym ogniu:)

grużdzin

Posty: 16

 
Jak szukacie porządnych kominków z krakowa to też polecam ten sklep. Moja siostra zakładała sobie całą instalację grzewczą i działa sprawnie. Zresztą to niezmiernie komfortowe rozwiązanie, no a w kwestii designu nieocenione.

damkaa4

Posty: 20

 
To dzięki tanim kominkom w krakowie dzisiaj mogę pochwalić się swoim w salonie. Palę w nim okazjonalnie, nie montowałem go do ogrzewania, natomiast to całkiem dobry pomysł, żeby zrobić taką instalację.

shalafi

Posty: 13

 
A ja nie myślałem o żadnym montażu kominków i szukania firmy z krakowa. Poczytałem trochę o tym i będę robił to samodzielnie. Wiem, że jest sporo przeciwników tego typu prac, ale wcale nie myślę komuś płacić. Sporo rzeczy w domu zrobiłem sam, dlatego nie będę i w tej kwestii zamawiał fachowców.

gabryś99

Posty: 14