Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Muszę kupić głowice termostatyczne ale gdzie ?

Muszę kupić głowice termostatyczne ale gdzie ?

Witam serdecznie. Jakie są wasze opinie, jeżeli chodzi o pakiet MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich?

Chodzi mi głównie o ilości zużywanego gazu.

asu204

Posty: 15

 
Kupując pakiet MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich, masz do niego dołączany zbiornik o pojemności 100 litrów. Pojemność wymiary to 1,07 metra kwadratowego.

Gerda

Posty: 19

 
Mam akurat 6-sekcyjne rozdzielacze do ogrzewania podłogowego Tece. Wybrałem je choćby z tego względu, że posiada on dwa grzybki, które pozwalają nam na odciąć układ mieszacza od belek rozdzielacza. Czasami taka funkcja jest dla nas bardzo przydatna.

Czarek

Posty: 15

 
Podoba mi się to, że kotły kondensacyjne Beretta mają zamontowany wewnętrzny system automatycznej regulacji. Polega to na tym, że jeżeli ustawiona przez nas temperatura będzie niezgodna z oczekiwaniami termostatu środowiskowego, to system automatycznie podbije temperaturę o kilka stopni, zwykle 5.

SABUR

Posty: 21

 
Z moich obserwacji wynika, że kotły z podajnikiem Heiztechnik to jedne z najwytrzymalszych kotłów dostępnych na rynku. Nie ulegają one awariom, jeżeli wykorzystujemy je zgodnie z instrukcją producenta.

Krausek34

Posty: 19

 
Tradycyjne głowice termostatyczne Schlosser bez obaw możesz stosować w grzejnikach między innymi Kermi, Manaut czy Purmo. Dysponują one wbudowane czujniki cieczowe, a w jeśli chodzi o nakrętki gwintowe, to zamontowane są w nich gwinty M 30 x 1,5, czyli te, jakie stosuje się w większości kaloryferów.

1krzysztof1

Posty: 18

 
Nie ma co ukrywać, że kotły z podajnikiem Heiztechnik to bardzo wygodne rozwiązanie. W ogóle ekogroszek zaczyna zdobywać w naszym kraju coraz większą popularność. Pamiętam, jak jeszcze kilka lat temu ludzie obawiali się pieców zasilanych właśnie takim opałem. Teraz jest to już praktycznie normą.

Lupusx

Posty: 14

 
Jeżeli myślisz o ogromnym obniżeniu kosztów ogrzewania, to polecam kupić do swoich grzejników głowice termostatyczne Schlosser. Różnica widoczna od razu.

asulka33

Posty: 13

 
Tanie głowice termostatyczne Schlosser są w sprzedaży w sklepie http://sklepekogrzanie.pl/glowica-termostatyczna-schlosser-diamant-invest-duplikat-1.html.

Smerfik

Posty: 15

 
Ja zastosowałem rozdzielacze do ogrzewania podłogowego Tece w łazience. Na początku obawialiśmy się tego, że para, która będzie unosiła się w łazience doprowadzi do pojawienia się na ścianach wilgoci. Do tej pory nic złego się nie dzieje, a nie ukrywam, że podłogówkę zakładaliśmy już kilka lat temu.

Justynka45

Posty: 24