Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Grzejnik dekoracyjny Planar, gdzie kupić ?

Grzejnik dekoracyjny Planar, gdzie kupić ?

Chodzi mi o grzejnik z dwóch płyt pionowy. Co sądzicie o grzejniku dekoracyjnym Vertex Plan 22 1800x600 STELRAD? Myślę, iż to dobry wybór. Fachowiec polecił. Polecacie jakiś sklep?

Klarka23

Posty: 13

 
Cena umiarkowana :) więc polecam grzejnik ozdobny Planar 22 600x1000 STELRAD. Zasilanie tego grzejnika może być z dołu i z boku. Powlekany proszkowo – trwałość na lata :D

johncena67

Posty: 9

 
Pozwoliliśmy sobie na kocioł gazowy dwufunkcyjny Cerapur Midi ZWB 24-1 RE JUNKERS. Wygląd nowoczesny, cichutka praca. To kocioł na gaz ziemny, ale można przerobić na gaz płynny w przyszłości.

edyta123

Posty: 13

 
To mój wybór, który polecam - grzejnik ozdobny Vertex Plan 22 1800x600 STELRAD. Kupowałem z tej strony http://sklepekogrzanie.pl/grzejnik-vertex-plan-22-1800x500-stelrad-duplikat-1.html. Cenowo asortyment faktycznie godny polecenia. Doświadczony sprzedawca.

bogowie4

Posty: 13

 
O widzę, że polecacie grzejnik dekoracyjny Vertex Plan 22 1800x600 STELRAD. Też myślałem nad tym modelem. Ale ogólnie właśnie tego producenta, bo cenowo nie jest źle.

aniusia

Posty: 11

 
Ten grzejnik dekoracyjny Vertex Style 22 2000x600 STELRAD ma ciekawe stylowe przyłączenia. Poza tym z osłonami bocznymi, zimnowalcowana blacha. Jakość najlepsza. Cena mnie nie wystraszyła. Jak najbardziej jest odpowiednia do tej klasy grzejników. W sumie taki wystarczyłby tylko w salonie. Reszta mogłaby być pozioma.

adameczek2323

Posty: 11

 
Z doświadczenia jako wykonawca systemów polecam rurę wielowarstwową TeceFLEX16 mm na przykład w zwoju 100m. Do instalacji sanitarnych, grzewczych, podłogówki wybór idealny. Na lata. Ceny nie przerażają :D

labuh

Posty: 16

 
Jak planujesz kompleksowe prace to szczerze tylko rura wielowarstwowa TeceFLEX16 mm można zakupić w zwoju 100m. Przyda się do instalacji sanitarnych, grzewczych, podłogówki. Sam korzystałem i naprawdę dobra jakość.

bmw316

Posty: 16

 
A u nas decyzja w końcu na grzejnik pionowy z gładką płytą. Dokładnie grzejnik ozdobny Vertex Plan 22 1800x600 STELRAD. Polecam i jak ktoś pyta o tego producenta to chwalę. Pod względem technicznym żadnych zastrzeżeń. Pod kątem wizualnym model doskonały do nowoczesnych wnętrz. Trzeba liczyć się z trochę powyżej 1000 złotych :)

czertusik

Posty: 19

 
Nam polecono rozdzielacz 7 sekcji z mieszaczem pompowym i przepływomierzami. To typowo do pomp elektronicznych. Taki właśnie system mnie interesował. Projektem zajęli się fachowcy. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń co do starania tak więc polecam.

Penio

Posty: 27