Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Grzejniki łazienkowe Radeco, jaki sklep ?

Grzejniki łazienkowe Radeco, jaki sklep ?

Witam, interesują mnie kotły kondensacyjne. Szukam sklepu, gdzie mógłbym kupić taki np. De Dietrich.

Podobno jest bardzo oszczędny, czekam na wasze odpowiedzi.

Strzała

Posty: 22

 
Zmieniałem w domu instalację grzewczą. Nabyłem do wszystkich pomieszczeń grzejniki z podłączeniem dolnym Purmo. Jestem zadowolony. Niesłychanie prosty montaż, jakiego w zasadzie z pomocą kolegi dokonałem sam. Nie musiałem szukać żadnego fachowca. Polecam tego producenta. U mnie jak dotychczas wszystko działa bez zarzutu.

Seba123

Posty: 22

 
Najlepsze grzejniki łazienkowe ma Radeco. Wymieniałem u siebie w całym domu. Mam je już kilka lat, cudownie się sprawują. Poza tym o tej firmie nie można powiedzieć nic złego. Uprzednio miałem po prostu niezłe dziadostwo, nawet ogrzewania nie dało się zaoszczędzić. Te działają na medal. Szczerze polecam.

AlllB

Posty: 18

 
Polecam Wam grzejniki łazienkowe Radeco. Dużo słyszałam dobrego tym producencie. Zdecydowaliśmy się z mężem na zakup właśnie u nich i nie żałujemy.

Krausek34

Posty: 19

 
Tu można odszukać tanio kotły kondensacyjne De Dietrich http://sklepekogrzanie.pl/category/kotly-gazowe-kondensacyjne. To dobra firma, a sklep ma atrakcyjne ceny na tym rynku.

Polecam.

Lupusx

Posty: 17

 
Obok tych z podłączeniem dolnym wciąż można kupić i to bardzo dobre technicznie modele grzejników z podłączeniem bocznym. Mieszkam w starym budownictwie więc takie musiałem wybrać. Każdy producent takie produkuje.

didiw

Posty: 20

 
Jak szukacie grzejników dekoracyjnych, to polecam Radeco. Sam mam takie u siebie. Jestem bardzo z nich zadowolony, a w szczególności moja żona. Pozdrawiam.

miskowiec45

Posty: 18

 
Jak dla mnie to kotły kondensacyjne De Dietrich są bezkonkurencyjne. Zrobiłem taki nabycie i widzę kolosalną różnicę w jego użytkowaniu w porównaniu ze starym kotłem, jakie miałem.

jakwaj

Posty: 18

 
Wiele czytałem opinii o kotłach kondensacyjnych De Dietrich i faktycznie jest się o co pokusić. Cena jak cena, niemniej jednak zwróci się po czasie. Zresztą na każdego przychodzi taki moment, że trzeba zmienić stare urządzenia, bo za mnóstwo nas kosztują.

Złoty

Posty: 20

 
Stary kocioł to tragedia. Męża namawiałam na nowy przez kilka lat, aż w końcu nie było innego wyjścia. Przyłączam się do opinii, iż kotły kondensacyjne De Dietrich są najlepsze. Już po roku czasu udało nam się zobaczyć gigantyczne oszczędności. Poza tym nasz nowy kocioł działa jak do tej pory bezawaryjnie.

Kruk

Posty: 25