Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Grzejniki elektryczne

Grzejniki elektryczne

Jak oceniacie wydajność grzejników elektrycznych powiązanych z promieniowaniem podczerwonym? Infrapanele sprawdzają się w praktyce? Możecie ewentualnie podać przeciętne koszty ogrzewania na podstawie rozwiązań konkretnych producentów. Porównania bardzo mile widziane :)

bartek33

Posty: 8

 
Infrapanele najlepiej powiązać z systemem fotowoltaicznym w domu jednorodzinnym. Przy dobrym grzejniku elektrycznym można wygospodarować długoterminowe oszczędności na ogrzewaniu i to w ekologicznym formacie. Do tego infrapanel.pl nie generuje kosztów serwisowania. Grzejniki elektryczne z emiterem podczerwieni bierz od tego producenta, bo umieszcza je na zewnątrz, więc masz do czynienia z naturalnym podniesieniem wydajności ogrzewania. Producent ma też prawidłowe wyliczenia dotyczące eksploatacji paneli na podczerwień, a to w branży zdarza się niezwykle rzadko. c

Różyczka

Posty: 11

 
Nie liczy się do końca cena ogrzewania, ale też jego jakość i komfort dla użytkownika, a przy podczerwieni czujesz się idealnie. Promieniowanie jest całkowicie bezpieczne dla człowieka, do tego ekologiczne. Jeżeli starasz się o jakieś dotacje na ogrzewanie to IR jest doskonałym wyborem.

tigra32

Posty: 7

 
Nawet przy nieco większych kosztach ogrzewania podczerwienią nie masz tutaj praktycznie żadnych wydatków na serwis i to przez długie lata. Przy perspektywie długoterminowej generujesz zatem spore oszczędności eksploatacyjne.

Laleczka

Posty: 10

 
Najlepiej szukać grzejników elektrycznych, które posiadają emiter promieniowania podczerwonego umieszczony na zewnątrz. W ten sposób naturalnie podnosisz wydajność ogrzewania.

Joe

Posty: 20

 
Mi doradzono ogrzewanie na podczerwień przy walce z grzybem na ścianach i faktycznie się sprawdziło pod względem długoterminowym. Suszenie zawilgoconych przestrzeni jest wręcz idealne.

shalafi

Posty: 13