Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Serwis klimatyzacji śląsk, polecicie kogoś ?

Serwis klimatyzacji śląsk, polecicie kogoś ?

Witam, mam dylemat jaki serwis klimatyzacji na śląsku jest faktycznie dobry. Potrzebuję zdiagnozować instalację przed sezonem, już widzę, iż coś jest nie tak. Może znacie jakiegoś dobrego fachowca? Jak coś to czekam.

wicio149

Posty: 15

 
No można się pośmiać, jak tacy pseudofachowcy przychodzą, niekiedy człowiek wie więcej od nich, bo sprawa go dotyczy :) Też szukałem swego czasu kogoś konkretnego od klimatyzacji na śląsku. Nie chodziło o montaż, a o naprawę i poważnie był problem. Teraz każdy może nazwać się fachowcem od klimy, ale zrobić nie ma komu.

Krakus

Posty: 11

 
U mnie poszło bardzo szybko i akurat z usługi montażu klimatyzacji jestem zadowolony. W tym roku pewnie trzeba będzie zerknąć przed sezonem do klimy. Jak ci ze śląska są ok, to też może skorzystam, lepiej serwis zrobić wcześniej, żeby nie było niespodzianek.

Babeczka

Posty: 9

 
No właśnie, bo ja też szukałam jakiegoś dobrego serwisu od klimatyzacji na śląsku i po paru telefonach do przeróżnych firm zwątpiłam. Dobrze, że w końcu znalazłam gościa, który rzeczywiście znał się instalacji i pomógł. U mnie była wina wadliwego montażu, więc na tę kwestie też należałoby zwracać spostrzeżenie.

Złoty

Posty: 20

 
Mogę się dołączyć i też polecić tych gości, bowiem sam korzystałem z ich oferty. Przyjechali i montaż klimatyzacji w biurze nie trwał długo, było fachowo. Zatem jak ktoś szuka propozycji ze śląska to tutaj jest ok.

AGDDDy1

Posty: 23

 
Ciekawe jaki jest całkowity koszt takiej instalacji z montażem klimatyzacji wiem że zależne jest wszystko od projektu, ale może ktoś z góry wie, że jakaś firma ze śląska nie jest droga ?

Lizusek45

Posty: 27

 
Też szukałem jakiejś oferty klimatyzacji na śląsku. W sumie to ciągle się waham, bo mam dzieci i nie wiem jak taka instalacja wpłynie na ich zdrowie. Jedni polecają, inni odradzają. Sam już nie wiem, żona bardzo chce, bo nie znosi upałów. Może tylko w jednym pomieszczeniu zamontować ?

Adi666

Posty: 10

 
Mnóstwo pieniędzy za projekt instalacji klimatyzacyjnej? Nas montaż klimatyzacji poprzez firmę ze śląska nie kosztował sporo. Firma rzeczywiście niczego sobie, a urządzenie od lat działa i nic się z nim nie dzieje.

Wariat

Posty: 15

 
Do nich można bez baw się udać. Też miałem podobne problemy i pomogli. To bardzo dobra firma https://ronter.pl serwis klimatyzacji ze śląska z szeroką ofertą usług. U nich zakupisz też klimatyzacje przeróżnych producentów. Ceny mają rozsądne, więc sam skorzystałem.

Rico

Posty: 12

 
Akurat na montażu klimatyzacji bym nie oszczędzał. Goście ze śląska, których zamawiałem do siebie dość szczegółowo mi to opisali. Prawidłowy montaż jest bardzo znaczący, wobec tego najlepiej jak zrobią go konkretni specjaliści.

ukrwios

Posty: 10