Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

W jakim sklepie kupujecie suplementy ?

W jakim sklepie kupujecie suplementy ?

Witam.

Jakie korzyści może dać mi zielona kawa? Czy mogę stosować ją choćby podczas odchudzania? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

czasDDD

Posty: 15

 
Podjąłeś dość interesujący temat, bo powiększanie masy mięśniowej to priorytet niesłychanie wielu początkujących ludzi, jakie odwiedzają siłownię. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że przede wszystkim należy skupić się na jakości, bo kiepska masa to nic dobrego.

Seba123

Posty: 22

 
Dawno temu jako początkujący podjąłem się zwiększenia swojej masy mięśniowej. Wydawało mi się, że przede wszystkim w grę wchodzi więcej jedzenia, a dodatkowo kupiłem sobie gainera.

Efekt był rzecz jasna kiepski, bo nie miałem dobrej diety i tylko zalałem się tłuszczem, który potem z trudem spaliłem. Na masę polecam białko do uzupełnienia diety: http://najlepszesuple.pl/whey-odzywki-bialkowe/333--lowickie-wpc-1800gram.html.

Rodd

Posty: 18

 
Większa część młodzieży marzy o tym, aby mieć większe mięśnie, natomiast nie chcieliby włożyć zbyt dużo pracy w zrealizowanie takiego celu. Wbrew pozorom żąda to 1-1,5 godziny dziennie, podczas których zadbamy o przygotowanie zdrowych posiłków zgodnie z naszym planem, a także zrealizowanie treningu, który będzie odpowiadał naszym potrzebom.

Jooozek

Posty: 21

 
Cześć wszystkim.

Jeśli chodzi o zieloną kawę, o którą pytasz to mogę Ci powiedzieć, że z jej pomocą można łatwo stracić kilka zbędnych kilogramów. Wszystko za sprawą faktu, iż wpływa ona pozytywnie na spalanie tkanki tłuszczowej, które jest szybsze.

Worms

Posty: 16

 
To ciekawy temat, więc postanowiłem się do niego odnieść. Sam stosuję zieloną kawę, więc nie wahaj się przed zakupem, jeśli Twoim celem jest choćby strata kilku kilogramów. W sumie zielona kawa dodatkowo wpływa na usuwanie toksyn z organizmu.

Żyjąc aktywnie z pomocą zielonej kawy jest zdecydowanie łatwiej schudnąć :)

Matizi91

Posty: 17