Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Gdzie kupić sprzęt na siłownię

Gdzie kupić sprzęt na siłownię

Na jakim sprzęcie ćwiczycie najczęściej i czy drążek w domu to waszym dobry pomysł, aby rozpocząć przygodę z kalisteniką, ćwiczeniami z masą własnego ciała dla niewtajemniczonych? Dajcie znać, co się u was najlepiej sprawdza.

Gargamel5

Posty: 5

 
Domowa siłownia pozwala ci utrzymać reżim treningowy, nawet jak nie bardzo masz formę na wyjście. W sezonie jesienno-zimowym idealna sprawa. Nienawidzę czekać na sprzęt w sezonie zimowym.

bogowie4

Posty: 13

 
Sprzęt sportowy praktycznie nie traci na wartości, więc nawet, jak się pomylisz to sprzedasz bez problemu. A domowa siłownia to teraz naprawdę popularna sprawa.

Joe

Posty: 10

 
Praktycznie zawsze jakieś rabaty dostaję na sprzęt sportowy, jak obiecam, że wystawię solidną recenzję. Warto porozmawiać, co się u kogo najlepiej sprzedaje i tak podejmować decyzje.

Riko64

Posty: 3

 
Jak chcesz przyśpieszyć w znaczący sposób spalanie tłuszczu to obowiązkowo kamizelka obciążeniowa https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_KAMIZELKI-TRENINGOWE-175.html. Nawet przy zwykłej rutynie treningowej masz poziom trudności podniesiony i spalanie podniesione moim zdaniem dwukrotnie. Testowałem kilka modeli kamizelek, ale ich zaprojektowana w bardzo wygodny sposób, nie ogranicza w ogóle ruchów, a ciężary całkowicie stabilne. Nie tracisz równowagi, jak coś cięższego wykonujesz.

nighthaze

Posty: 8

 
Zainwestuj w antypoślizgową podłogę, nawet przy treningu domowym. O kontuzję łatwo na zwykłych panelach podłogowych, uwierz. Miałem z tym właśnie negatywne doświadczenia.

sklepowa12

Posty: 17

 
Jestem zwolennikiem progresji, więc ćwiczenia z masą własnego ciała z dodatkiem ciężarów na ręce, nogi to optymalne rozwiązanie.

olboyyy

Posty: 13