Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Gdzie kupić sprzęt na siłownię

Gdzie kupić sprzęt na siłownię

Z jakich urządzeń treningowych powinien korzystać początkujący na siłowni? Proszę też o wszystkie wskazówki treningowe.

Oleczka1

Posty: 8

 
Zrzuciłem się z kumplami na garażową siłownię. Ziomek udostępnił garaż i tak trenujemy. Za grosze można się wyposażyć. Podstawowe rzeczy oryginalne koniecznie, ale hantle już braliśmy używane i zawsze można optymalizować.

Wacław

Posty: 6

 
Prowadzę gminną, taką małą siłownię. Chodzi może 20-30 osób maksymalnie z miejscowości. Całe wyposażenie poszło przez markę K-Sport i gorąco polecam, bo podeszli profesjonalnie do obsługi. Otrzymałem sprzęt odpowiednio zabezpieczony przy transporcie. Nie zgłosiłem żadnej reklamacji. Praktycznie całą siłownię można wyposażyć.

Wariat

Posty: 6

 
Ławeczka się przyda na początek do amatorskiej siłowni, lustro i uchwyt stacjonarny na sztangę. Dzięki temu można najważniejsze ćwiczenia zrobić.

CAUCHETWERE

Posty: 15

 
Mnie od lat wkurzał czas oczekiwania na maszyny treningowe. W domu nie masz tego problemu. Za około 2000 złotych to naprawdę można dużo rzeczy wyczarować, nawet w niewielkim pokoju

Lipa08

Posty: 8

 
W domu można naprawdę dużo rzeczy zrobić, chociażby drążek, orbiterek zdaje się za 150 złotych można dostać. Ławeczka treningowa regulowana za 2 stówy i do tego zestaw hantli, może z 200 – 300 złotych. Na początek spokojnie wystarczy.

Frasiek22

Posty: 6

 
Warto też pogadać z trenerem personalnym, bo widzą, jaki sposób treningu sprawdzi się do konkretnej budowy ciała.

czerusek

Posty: 19

 
W piwnicy przyznam nieźle się ćwiczy, jak masz nieco większą. Ewentualnie można spróbować przejąć jakiś strych w bloku lub inne pomieszczenie gospodarcze. Grunt to trochę pogadać.

Zlomex

Posty: 9

 
Korzystam z uniwersalnych zasad treningowych Weidera od lat i na podstawie planu treningowego najlepiej dobierać sprzęt do siłowni.

Sarenka

Posty: 16

 
W domu to możesz sobie robić trening uzupełniający, ale jednak z wyjścia na siłownię bym nie rezygnował do końca. Jak masz stagnację to najszybciej wyjdziesz przy zastosowaniu kamizelki https://www.k-sport.com.pl/pl/shop/product/97,kamizelka-treningowa-z-obciazeniem-bushido-1-10-kg. Na początku zalecam najmniejsze obciążenie, żeby się nie skrzywdzić. Poziom trudności znacznie wyższy, nawet przy zwykłym treningu. Super masę w taki sposób zbudowałem, a jestem ektomorfikiem.

reklamos

Posty: 6