Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Gdzie kupić sprzęt na siłownię

Gdzie kupić sprzęt na siłownię

Cześć. Chcę sobie zamontować w domu drążek ścienny z możliwością regulacji rozstawów do ćwiczeń z własnym ciężarem. Macie coś takiego u siebie? Szukam czegoś co można ustawić w wygodnej odległości od ściany żebym kolanami po tynku nie jeździł...:)

figo

Posty: 8

 
Ja to robię regularnie tylko brzuszki i pompki nic poza tym. Sprzętu nie potrzeba mi żadnego a brzuch wygląda nawet nieźle, może nie jest super wyrzeżbiony ale mały kaloryfer widać .

Wariat

Posty: 8

 
Dla mnie takim must have jeśli chodzi o wyposażenie siłowni zawsze jest była i będzie ławeczka do wyciskania na plecach. To mnie najbardziej kręci, lubię się poprawiać i brać na gryf coraz więcej. Moje ostatnie PB to 110 kg także już myślę, że wstydu na mieście nie ma ;P

bobusek

Posty: 15

 
Super wielofunkcyjny drążek K Sport udało mi się dostać w sklepie online marki na k-sport.com.pl. Polecam. Nie ociągają się z dostawą, produkty mają atestowane, z dużym maksymalnym obciążeniem, sam ważę ponad 100 kg i nic mi się nie załamuje, drążek dobrze trzyma się ściany.

France23

Posty: 13

 
No hej, fajnym rowiązaniem do domowego treningu jest drążek. Łatwo to można zamontować nie zajmuje dużo miejsca a podciąganie daje w kość, można się fajnie wzmocnić.

jonek91

Posty: 20

 
Trening to tylko jeden z elementów układanki jeśli chce się rzeczywiście zbudować fajną formę. Tak samo jak do treningu trzeba podchodzić do diety, czy ogólnie stylu życia. Warto pamiętać że forma rośnie jak odpoczywamy a nie jak trenujemy także – regeneracja przede wszystkim!

Lopez58

Posty: 16

 
Popularne są teraz różnego typu ćwiczenia z kettlebell, wygląda to w sumie jak kula do pchania z uchwytem. Nie wiem skąd taka moda akurat na ten gadżet. Nie mogę tego pojąć :P

labuh

Posty: 16

 
Wolę zrobić więcej powtórzeń i więcej serii z mniejszym ciężarem niż parę powtórzeń ale na jakiś kosmicznych ciężarach. Mi taki trening z mniejszym obciążeniem więcej daje, lepiej się po nim czuję.

verosss

Posty: 10

 
Czesc. Mnie się podoba w siłowni na mieście, nowy sprzęt, dużo przyrządów, można też potrenować cardio, wszystko w jednym miejscu, klima, fajny widok z okien na miasto, chwalę sobie.

Posty: 11