Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

zajęcia fitness zakopane, gdzie warto ?

zajęcia fitness zakopane, gdzie warto ?

Witam serdecznie. Jakiego wynagrodzenia może oczekiwać ode mnie trener personalny zakopane? Czy przy dłuższej współpracy mogę negocjować cenę jego usług?

Worms

Posty: 8

 
Moja znajoma nie płaci jakoś głównie dużo za treningi personalne zakopane, choć wiem, że podejmowała w tym celu indywidualne rozmowy cenowe :-)

labuh

Posty: 16

 
Wiadomo, że klienci potrafią mieć bardzo zróżnicowane wymagania, jeśli chodzi o siłownię zakopane. Mi wystarczą podstawowe maszyny, miła atmosfera, a także możliwość wzięcia prysznica po treningu w komfortowych warunkach.

zdziniu33

Posty: 20

 
Jeżeli chodzi o fitness zakopane to mogę zarekomendować Wam wyłącznie jedno miejsce: http://www.fun-sport-zakopane.pl/ct-menu-item-5. To obiekt, który funkcjonuje od dużo lat, a zarazem zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych trenerów. Gorąco polecam ten klub.

sląskwroc88

Posty: 10

 
Nie mam zielonego pojęcia, jaką kwotę będziecie musieli przygotować, jeśli w obrębie Waszych zainteresowań będą pozostawały treningi personalne zakopane. Słyszałem kiedyś, że podejmując z trenerem długoterminową współpracę potrafi być nieco taniej.

ui5609

Posty: 13

 
Nie powinnyście oszczędzać pieniędzy na zajęcia fitness zakopane, ponieważ dzięki nim będziecie czuły się zdecydowanie lepiej. Piszę to na podstawie własnych doświadczeń, ponieważ teraz mam miejsce, w którym mogę zawsze odreagować negatywne emocje. Musicie mi uwierzyć lub to zwyczajnie sprawdzić :)

Marioleczka

Posty: 14

 
Wiadomo, że każdy trener personalny zakopane posiada swoje wymagania finansowe. Wydaje mi się, że rozsądny koszt treningu pod okiem fachowca to około 50 zł.

mamuśka

Posty: 14