Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Zapodajcie mi adres kliniki kosmetycznej !!!

Zapodajcie mi adres kliniki kosmetycznej !!!

Dziękuję Wam od razu za wszystkie polecenia. Chcę, aby moja buzia nabrała blasku. Podczas tej pogody wyglądam nieciekawie. Moja buzia jest taka matowa i żółto-zielona :/ nie wiem jak to nazwać. Generalnie potrzebna mi kosmetyczka.

Dzięki jeszcze raz. Monia.

Franeczek23

Posty: 20

 
Nie jestem w stanie doradzić Ci nic więcej niż odwiedziny w dobrej klinice. www.sthetica.pl to jest stronka dobrej kliniki, gdzie odchudzają, upiększają i wszystko po kolei. Moja koleżanka tam była. Nie widziałam jej 3 miesiące, bowiem byłam na pracach za granicą. Jak wróciłam ona była szczuplejsza i piękniejsza, na tyle, iż aż jej nie poznałam na ulicy! Ona na początku się śmiała i nic nie chciała małpa powiedzieć :P lecz później się przyznała, iż gdyby nie ten salon to by tak nie wyglądała. Ja jak nazbieram troszkę kasy to też pójdę.

DILelektronika

Posty: 20

 
Generalnie ja nie lubię polecać czegoś, albowiem wiadomo, iż każdy z nas jest inny, ma różne potrzeby i oczekiwania, lecz kurcze not ten salon muszę polecić, albowiem jest naprawdę super! www.sthetica.pl tu masz informację jak tam dojechać. Czemu ten salon? No po prostu full profeska, wyszłam totalnie odmieniona, po zabiegu który już znałam. W tym gabinecie robią to jednak jakoś w przeciwnym razie i wyglądam o wiele lepiej niż po zabiegach w poprzednich. Później poszłam jeszcze na depilację. Panie są miłe i cudowne.
Pozdrawiam :**

Sarev22

Posty: 26

 
Siemaneczko, niesłychanie lubię dzielić się radami, tym niezwyklej jak faktycznie znam się na temacie, albo jak mam coś istotnego do przekazania. Właśnie tak jest w tym momencie. Szukasz dobrego salonu w naszej łódce a ja taki znam, ha! www.sthetica.pl tutaj masz adres bezpośrednio do zabiegów. Poczytaj sobie co one robią. Każdy z nich jest dla innego stanu skóry, na pewno któryś też będzie dla ciebie odpowiedni. A sam salon jest bajkowy i zawsze pomocny, więc się nie masz co obawiać.

Yab

Posty: 19

 
Śmiało mogę ci polecić klinikę Sthetica, o ile dobrze napisałam, bo trochę ciężkie słowo, takie raczej nie polskie. Byłam tam zaledwie dwa razy, natomiast mogę totalnie polecić tę klinikę. Tam faktycznie pracują profesjonaliści. Miałam do czynienia z różnorakimi salonami, zakładami itp, natomiast one się nie umywają. Nieraz bywało, iż ja miałam większą wiedzę niż oni, natomiast w Sth wszyscy są cudownie wyszkoleni, uprzejmi, tak iż chce się chodzić codziennie lub co najmniej w każdej wolnej chwili.

jakwaj

Posty: 18

 
Taka szara cera to jak jazda nad przepaścią… czasami po prostu masz ochotę przestać walczyć i skoczyć… ja wiem jak to jest, też tak miałam przez ponad 2 lata, po mocnych środkach antykoncepcyjnych (Diane35), jakich nikomu nie polecam. To, co mogę polecić to salon Sthetica z Łodzi. Oni zadbali, żebym wyglądała znowu pięknie i młodo. Mam 27 lat zaś czułam się jak 35latka i tak wyglądałam. A dzisiaj? Czasami się mnie pytają o dowód jak kupuję alkohol, więc to coś znaczy :D

RufleX

Posty: 18

 
Od pewnego czasu chodze do takiego salonu, gdzie Panie są cudowne natomiast po każdej wizycie wyglądam lepiej. Nawet zważając na to, iż dzisiaj dłużej siedzę w pracy, bo do mojej firmy dołączyła inna i mamy prawdziwy zawał pracy i nadgodziny. http://www.sthetica.pl tu masz kontakt do tego salonu. O ile ze mną zrobili takie cuda, to z Tobą na pewno też dadzą sobie radę :) Musisz tylko się zrelaksować i spróbować zrobić coś tylko dla ciebie. Trzymaj się ciepło i nie daj się pogodzie :))

Knopek

Posty: 17

 
Powinnaś zajrzeć do tego salonu na wydawniczej jak jesteś z Łodzi. Ja jak idę to właśnie tam, bo tam po pierwsze: najlepiej jestem traktowana, po drugie: ceny są przystępne, po trzecie: jest wysoka jakość zabiegów i miła, przyjazna obsługa. Może i są wyższe salony, ale ja nawet nie mam po co szukać, bo póki co lepszego niż ten u nas w mieście nie odszukałam. Po prostu zakład na 5+ ;-) Trzymam kciuki, byś się poczuła lepiej i lepiej wygląda, tak jak pragniesz, Amen! :)

Kuniarz

Posty: 15

 
Ahoj Koleżanko!

Jeżeli to by była prawda, iż siłą myśli da się rozkazać buzi i pryszczom aby się dogadały i pryszcze zrobiły sobie wolne, to ja bym wyglądała świetnie. Prawda jest jednakże taka, iż tak się nie da. Wystarczy jednakże wziąć się za siebie, albowiem to szkoda czasu na gadanie czy płacze. Ja poszłam do Sthetica’y w Łodzi, po miesiącu miałam buzię tak cudną jak nigdy uprzednio w życiu. Czuję się jakby mi ktoś darował drugie życie. Nie wiem czy jedynie ten salon jest taki cudny, niemniej jednak w razie czego przesyłam linka http://www.sthetica.pl Trzymaj się i nie przestawaj walczyć!

nbd

Posty: 28