Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Manekiny sklepowe, dobra hurtownia ?

Manekiny sklepowe, dobra hurtownia ?

Hej, interesuje mnie odnalezienie czegoś takiego jak główka fryzjerska z włosami naturalnymi, wiem, że są najlepsze do ćwiczeń. Jeśli ktoś wie, gdzie można coś takiego nabyć po znośnej cenie, niech pisze.

Specjalista

Posty: 10

 
Mają bardzo dobrej jakości artykuły fryzjerskie. Jak dla mnie i cena jest ok, dlatego polecam. Widzę, że w takim układzie przepłacałam niepotrzebnie. Takie akcesoria i tak trzeba zmieniać co jakiś czas, dlatego nie ma potrzeby wydawać dużych pieniędzy.

add1cted

Posty: 23

 
Akurat my zamawialiśmy fartuchy fryzjerskie u krawcowej. Raki nasz osobisty projekt, niemniej jednak w większości sklepów czy hurtowni można zdobyć je w niezmiernie porządnej jakości i całkiem znośnej cenie. Na sam początek nie trzeba się tak niezmiernie nimi martwić.

jarcio00

Posty: 14

 
Takiej hurtowni fryzjerskiej właśnie szukałam. Dobrze, że czytam nieraz fora:) Już złożyłam zamówienie i czekam na towar. Mają bardzo atrakcyjne ceny, dlatego skorzystałam, poza tym liczę na tę gwarantowaną jakość. Kupiłam tam wszystko, co mnie interesowało, mają spory wybór.

konrad28

Posty: 31

 
Pamiętajcie kochani, żeby o główkę fryzjerską dbać stosownie. Sama kupiłam sobie taką do ćwiczeń w domu i niestety skiepściłam sprawę, bowiem nie zadbałam o nią jak potrzeba. A cena takiej główki porządnej jakości wcale nie jest mała.

Czarek

Posty: 15

 
Niezwykle zależało nam na tym, żeby w naszym salonie fryzjerskim było rzeczywiście profesjonalnie, zatem wybraliśmy tę właśnie hurtownię fryzjerską i nie żałujemy. Mam nadzieję, że i wam uda się dokonać w niej zakupów, które będą was radowały. Proponowaliśmy jej artykuły znajomym, też są zadowoleni. Polecamy więc gorąco!!!

piet

Posty: 19

 
My zawsze zaopatrujemy się w tej hurtowni fryzjerskiej http://hurtowniaolaf.pl. Polecamy, nie jest drogo, produkty porządnej jakości i w zasadzie wszystko, co konieczne w salonie. Pozdrawiam.

Black_Riot

Posty: 16

 
Samej w domu przydałyby mi się takie nożyczki fryzjerskie. Cena nie jest wielka, więc chyba pozwolę sobie na tego typu zakup. Nęci mnie jeszcze zakup takiej główki. Będąc dzieckiem zawsze chciałam zostać fryzjerką:)

TTT999

Posty: 17

 
Jeśli planujecie zakup artykułów fryzjerskich, to akurat ta hurtownia została przez nasz salon sprawdzona i jest ok. Często mają jakieś promocje, na których można sporo zaoszczędzić. Bardzo dobre miejsce na nasze fryzjerskie zakupy. Ostatnio dokupiłam kilka główek do treningów, jestem z nich bardzo zadowolona.

Penio

Posty: 27