Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Gdańsk - suknie ślubne - pomóżcie!!!

Gdańsk - suknie ślubne - pomóżcie!!!

Hejka.

Gdzie w naszej okolicy działa wypożyczalnia sukien ślubnych? Zależałoby mi w tym wypadku na indywidualny podejściu oraz dużym wyborze sukni, który jest moim priorytetem.

Wacław

Posty: 16

 
Kilka dni temu słyszałam, że działa kilka wypożyczalni sukien ślubnych w Gdańsku. Wcześniej nie miałam świadomości, iż istnieje właściwie taka możliwość.

Wydawało mi się, że w grę wchodzi jedynie zakup używanej sukni, gdy chciałabym znacząco zaoszczędzić.

fidelio

Posty: 21

 
Z mojej strony mogę odradzić Wam zamawianie sukni ślubnej u krawcowej. Moja koleżanka pracuje w salonie sukni ślubnych i już kilkukrotnie miała do czynienia z sytuacją, gdy oferta krawcowej zupełnie nie przypadła do gustu przyszłej pannie młodej, a salon prędko zamawiał kolejną suknię.

Kwatuszek

Posty: 17

 
Do tej pory nie miałam pojęcia, iż istnieje salon mogący zapewnić tanie suknie ślubne w Trójmieście. W moim odczuciu oto on: http://www.memolia-suknie.pl/index.php/o-nas.html.

Kupowałam w nim suknię ślubną, polecałam zarówno koleżankom i wszystkie są zachwycone. Ceniłam u nich indywidualne podejście do przyszłej panny młodej i rozsądne ceny.

Krzy25

Posty: 20

 
Moim sposobem na tanią suknię ślubną w Trójmieście było powierzenie zadania jej uszycia zaufanej krawcowej, z którą współpracowałam od dużo lat zlecając jej mniej lub niezwyklej ambitne poprawki. Wiedziałam, iż potrafi ona szyć suknie ślubne, więc miałam pewność, iż zarówno moja sprosta oczekiwaniom. Nie było inaczej, a wszystko przebiegło zgodnie z planem :)

wolnośććć

Posty: 20

 
Mi udało się dokonać zakupu taniej sukni ślubnej w Gdańsku za około 1500 złotych, co wydaje mi się dość konkurencyjną ofertą cenową. Niektóre koleżanki kupowały suknie za dwu lub trzykrotność tej sumy, ale śmiem zaryzykować stwierdzenie, iż z całą pewnością nie wyglądały podczas uroczystości bardziej efektownie ode mnie. Czasami droższe modele są niekoniecznie lepsze.

stopiw7

Posty: 23

 
Odwiedziłam niedawno salon oferujący suknie ślubne w Trójmieście, choć moje ślub dopiero za 1,5 roku. Niesłychanie dobrze, że tak zrobiłam, bowiem na miejscu dowiedziałam się, że czas realizacji zamówienia może potrwać nawet 5 miesięcy. Z tego względu lepiej nie próbować zamawiać sukni pół roku przed planowaną datą wesela, aby uniknąć nerwówki.

robson900

Posty: 15