Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Szukam kogoś do modernizacji wentylacji

Szukam kogoś do modernizacji wentylacji

Ktoś dobry od klimatyzacji w Poznaniu? Szczególnie chodzi mi o to, żeby problemów serwisowych nie było i coś zaproponowali prostego w obsłudze, bo mój aktualny system totalnie się nie sprawdza. Pewnie też mocno przestarzała technologia.

Damiano2

Posty: 2

 
Można kombinować jeszcze z systemem stałego utrzymywania temperatury przez całą dobę. Przy wrażliwej technologii to już obowiązkowa sprawa.

Miki

Posty: 2

 
Jeżeli potrzebujesz razem chłodzenia, ogrzewania i wentylacji do zakładu to odezwij się do https://aptherm.com/, bo to jedna z popularniejszych marek w Poznaniu związana z tym rynkiem. Masa klimatyzatorów do wyboru, w tym takie urządzenia, które nie zajmują zbyt dużo miejsca, a przekładają się na wydajność aranżacji lokalu komercyjnego. Zdążyłem jeszcze się z nimi skontaktować przez wystrzałem cenowym, ale teraz nie jest jeszcze tragicznie. Trzeba się trochę śpieszyć z modernizacją obiektów komercyjnych, bo ceny zaczynają szaleć.

benia

Posty: 7

 
Dopóki jest moda na OZE to warto ogólnie w takie instalacje inwestować, bo to się nawet z czasem przekłada na wzrost wartości nieruchomości.

adus56

Posty: 3

 
Rekuperacja to jakaś tam inwestycja, ale Ci oszczędza na stolarce okiennej i na innych elementach wykończenia nieruchomości. Centralne dobrze zaprojektowane i wprowadzone praktycznie nie dają żadnych problemów serwisowych, dlatego warto się zainteresować.

Wraczki333

Posty: 5

 
Serwis najlepiej ogarnąć u wykonawcy, bo przynajmniej masz stały kontakt i jakieś wskazówki eksploatacyjne na przyszłość, ewentualnie tańszą modernizację. Trzeba dobrego serwisu pilnować.

zbychuuu

Posty: 11

 
Masz jeszcze centrale wentylacyjne realnie antybakteryjne, a w tych czasach wiadomo, że musisz postawić na wzmocnienie odporności domowników.

Asi_000

Posty: 10