Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Jest jakaś firma, która zajmuje się szyciem garniturów na miarę?

Jest jakaś firma, która zajmuje się szyciem garniturów na miarę?

Niesłychanie pilnie potrzebuję zakupić garnitur na studniówkę, wiecie gdzie znajdę taki młodzieżowy garniak? Czekam na informacje.

NanoPIK

Posty: 17

 
Dzień dobry, jestem osobą, która wchodzi w świat polityki a co za tym idzie w świat garniturów. Mam zamiar kupić sobie kilka par garniturów tak aby się prezentować należycie na różnego rodzaju spotkaniach i po prostu w pracy. Bardzo zależy mi na tym aby garnitury były z dobrej firmy, wiecie może gdzie takie kupię?

Liczę na wasze porady, z góry dziękuję.

pstry

Posty: 21

 
Cześć sporo ludzi mówi mi, że powinienem nabyć garnitur w sklepie internetowym, ponieważ można tam zamówić garnitur szyty na wymiar i wystarczy się tylko dobrze zmierzyć. Nie wiem czy to jest dobry pomysł dlatego wolę się upewniać i poprosić was o wypowiedzenie się na dany temat.

Będę się kierował waszą opinią, czekam i pozdrawiam.

Dragon

Posty: 16

 
Dzień dobry, jestem osobą, jaka wchodzi w świat polityki a co za tym idzie w świat garniturów. Mam zamiar nabyć sobie kilka par garniturów tak aby się prezentować należycie na różnego rodzaju spotkaniach i po prostu w pracy. Niezwykle zależy mi na tym aby garnitury były z dobrej firmy, wiecie może gdzie takie nabędę?

Liczę na wasze porady, z góry dziękuję.

nbd

Posty: 28

 
Hej, mam zamiar kupić mojemu synowi garnitur, nie mam pojęcia jednak gdzie kupić aby nie przepłacić, ma bal w gimnazjum i zależy mi na tym aby był elegancki. On i tak z niego wyrośnie niedługo więc zależy mi na przystępnej kwocie pieniężnej.

Smerfik

Posty: 15

 
Cześć, mam niebawem studniówkę i idę na nią z niesłychanie ładną koleżanką, chcę jej się spodobać zatem zależy mi na kupnie odpowiedniego garnituru. Chodzi mi o jakiś modny i elegancki krój. Bardzo liczę na wasze rady, albowiem nie chcę się przed nią ośmieszyć.

Czekam na informacje z niecierpliwością.

Julian

Posty: 18