Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Druk wizytówek, oferta ??

Druk wizytówek, oferta ??

Hejka. Czy projekt graficzny pod letterpress musi spełniać jakieś określone zasady, czy równie dobrze może to być grafika, którą drukujemy tradycyjnie?

joasia

Posty: 12

 
Nieprawdą jest, że lakier UV używa się tylko i wyłącznie do zabezpieczenia gotowego druku. Ja stosuję go, żeby uzyskać lepszy efekt wydruku. Jego użycie zakładam już podczas przygotowywania grafiki.

drogerka

Posty: 19

 
Używałem jakiś czas temu do swoich wydruków lakier UV i jestem pod wielkim wrażeniem efektu. Nie dość, że zabezpieczyłem papier przed wilgocią, to w dodatku jednocześnie poprawiłem wygląd całego projektu.

kirekk

Posty: 17

 
Nie wszędzie, jak zamawiasz druk wizytówek, musisz mieć gotowy projekt graficzny. Bardzo często jest on wliczany w cenę druku. Wówczas masz pewność, że wszystko będzie współgrało i nie okaże się, że drukarka utnie jakiś napis bądź logo, bo ty zapomniałeś o ustawieniu odpowiedniego marginesu i spadów.

MaszPlus34

Posty: 21

 
Z tego co mi wiadomo, to druk wizytówek nie ma jakiś tam ograniczeń ilościowych. Wiadomo jednakże, iż im mniej zamawiasz, tym więcej musisz za nie zapłacić.

Strzała

Posty: 21

 
Ja też nigdy nie myślałem, że druk wizytówek to takie zaawansowane działanie. Dowiedziałem się o tym, czytając http://letterpress.artyyyy.edu.pl. Najpierw trzeba dobrać odpowiedni rodzaj papieru, przygotować projekt graficzny, a dopiero później całość wydrukować i ewentualnie uszlachetnić.

allink

Posty: 27

 
Jeżeli chodzi o druk wizytówek, to jego cena zależy nie tylko od zamawianej ilości, ale również od rodzaju papieru, a zarówno zastosowanych barw.

Oleczek34

Posty: 14