Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

pizza bydgoszcz, polecicie ?

pizza bydgoszcz, polecicie ?

Mam nadzieję, iż pomożecie mi tutaj wybrać najlepszą pizzę w Bydgoszczy. Chodzi o lokal, gdzie serwują rzeczywiście smacznie i nie da się doczepić do spodu. Ma być zarazem mięciutki i chrupiący. Czekam.

Kruk

Posty: 6

 
Nie smakują mi pizze, które przygotowywane są w restauracjach. Najlepsze robione są przez pizzerię. Jadłem kilka razy w Bydgoszczy pizzę, o której nie chcę wspominać, bo do pizzy było jej daleko. A tak ogólnie to lubię pizze z mięsem. Fajnie smakuje pizza z kiełbasą lub boczkiem. Dopiero od niedawna przekonałem się o tym, jaka jest smaczna.

czertusik

Posty: 19

 
Pizzeria w Bydgoszczy godna polecenia http://www.piratto.pl. Przekonajcie się sami, bowiem trudno pisać, że coś jest rzeczywiście smaczne. Tę pizzę po prostu trzeba spróbować. Pozdrawiam.

olidaks

Posty: 18

 
Najlepszą pizzę robię osobiście :D Jak nie mam czasu, to oczywiście wtedy jest okazja do tego, żeby wyrwać się z rodzinką z domu do jakiejś pizzerii w Bydgoszczy. Bywamy wszędzie :)

urszulka

Posty: 5

 
Pizza ma dużo kalorii, dlatego nie pozwalam sobie na takie objadanie zbyt często. Nie ukrywam, że jednak w Bydgoszczy mam swoją ulubioną pizzerię, do której chodzę, gdy znajomi już bardzo naciskają :D A wy jak sobie radzicie, gdy macie ochotę na coś tuczącego, ale waga wam nie pozwala? Łamiecie się, czy jesteście twardzielami?

Bierny67

Posty: 12

 
Ciekawy wątek o pizzy w Bydgoszczy. Niedługo przyjadą do mnie znajomi ze studiów i właśnie zastanawiam się nad jakąś pizzerią. Pizzę lubi każdy i myślę, iż to będzie najbardziej okej rozwiązanie. A może znacie jakiś ciekawy lokal pod kątem menu, obsługi i klimatu.

Mr Frog

Posty: 10