Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Sadzonka borówka amerykańska, polecicie firmę ?

Sadzonka borówka amerykańska, polecicie firmę ?

Jeżeli znacie jakiegoś dobrego, sprawdzonego producenta jodeł kaukaskich chodzi mi o sadzonki, to z góry dziękuję za nakaz. Fajnie byłoby, gdybyście podesłali jakieś konkretne opinie. Chodzi mi o sadzonki do ogrodu.

Złoty

Posty: 10

 
Tak to dobra hurtownia sadzonek. Mają też dobrych partnerów europejskich więc można u nich liczyć na dobrej jakości sadzonki. Szkoda sadzić jak nie wiesz, co będzie. To jest gospodarstwo ogrodnicze, które prowadzone jest od pokoleń, znają się, mają doświadczenie. Serdecznie polecam, sam korzystałem.

sklepowa12

Posty: 17

 
Najlepiej udać się do dobrej hurtowni sadzonek, nie byle gdzie. No i na pewno nie patrzeć na atrakcyjne ceny, bo nic one nie mówią, a sezon może być stracony.

syrena88

Posty: 11

 
Być może i ja zdecyduję się na jodłę kaukaską do ogrodu. Właśnie takiego drzewka mi brakuje no i na święta byłoby pięknie przed domem. Podobno rosną bardzo wysokie mimo że to warunki ogrodowe.

damianek45

Posty: 15

 
Tak to dobra hurtownia sadzonek. Mają też porządnych partnerów europejskich więc można u nich liczyć na porządnej jakości sadzonki. Szkoda sadzić jak nie wiesz, co będzie. To jest gospodarstwo ogrodnicze, które prowadzone jest od pokoleń, znają się, mają doświadczenie. Serdecznie polecam, sam korzystałem.

Aweer56

Posty: 14

 
W sklepach bywa rzeczywiście różnie, a już na pewno w marketach. Trafiłam na kiepskiej jakości sadzonki borówki amerykańskiej, więc w tym roku będą nici z owoców. Planuję też właśnie odszukać jakieś zaufane miejsce, gdzie będę mogła nabyć rzeczywiście dobrego gatunki sadzonki. Wolę już więcej zapłacić i mieć pewność, iż są zdrowe.

labuh

Posty: 15

 
Nie wiem też co wybrać z sadzonek krzewów ozdobnych. Podoba mi się dużo, ale nie wiem jak ma się to do moich warunków w ogrodzie, może lepiej będzie skontaktować się z jakimś specjalistą :)

100%UP

Posty: 16

 
To adres do pewnego i sprawdzonego już przeze mnie gospodarstwa ogrodniczego http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_krzewy_drzewa_owocowe.php. Posiadają bardzo dużo odmian sadzonek drzew owocowych, nawet mniej znanych odmian, poza tym bardzo dobry kontakt i pomoc w założeniu plantacji, skup owoców.

wisła1905

Posty: 12

 
Mnie nie chodzi o zarobek ze zbiorów owoców. Wybrałam do ogrodu borówkę amerykańską wysoką i mam z niej sporo owoców, ale nie sprzedaję. Mam dla siebie, zrobiłam też pyszne konfitury i soki. Owoc mega słodki

aniusia

Posty: 11