Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Gdzie kupię korę pod krzewy?

Gdzie kupię korę pod krzewy?

Witam chciałbym zapytać czy ktoś ma w swoim ogrodzie kore sosnową? Jak to się prezentuje? Myślę nad zakupem jej do swojego ogrodu.

djramu

Posty: 18

 
Witaj, mogę polecić ci dobry sklep: http://www.kora-ogrodowa.net. W zeszłym roku zamawialiśmy tam korę sosnową w ilości hurtowej (nie pamiętam dokładnie ile).

Cena jest bardzo atrakcyjna, nie wiem jak teraz ale na pewno warto kupić. Towar otrzymaliśmy już na drugi dzień. Teraz nasz ogród wygląda nieziemsko.

AGDDDy1

Posty: 23

 
Witam, mój tata bardzo poleca korę sosnową gdyż nie tylko ona uniemożliwia przedostanie się chwastów na powierzchnię ale także posiada wiele innych zalet takich jak na przykład podtrzymywanie ciepła w okresie zimowym tak aby korzonki nie zmarzły oraz wilgotności w okresie letnim. Będziecie zadowoleni.

Polecam wszystkim.

bmw316

Posty: 16

 
Witam, mój tata bardzo poleca korę sosnową albowiem nie tylko ona uniemożliwia przedostanie się chwastów na powierzchnię natomiast zarówno posiada sporo innych zalet takich jak na przykład podtrzymywanie ciepła w okresie zimowym tak aby korzonki nie zmarzły oraz wilgotności w okresie letnim. Będziecie zadowoleni.

Polecam wszystkim.

1983ar

Posty: 18

 
Dzień dobry, jeżeli chcecie aby wasz ogródek wyglądał wyjątkowo i nie wymagał od was aż takiego dużego zaangażowania w jego pielęgnacje to najlepszym rozwiązaniem będzie kupno kory sosnowej, jaka uniemożliwia przedostanie się chwastów na zewnątrz dzięki temu unikniemy cotygodniowego pielenia. Mnóstwo osób poleca takie rozwiązani i ja również.

Polecam serdecznie.

piet

Posty: 19

 
Dzień dobry, moja babcia chce abym urządziła jej pięknie ogródek, mówi, że to będzie dla niej prezent urodzinowy. Zastanawiam się nad zakupem kory sosnowej, gdyż z tego co wiem dzięki niej nie trzeba tak często doglądać ogrodu i go pielęgnować gdyż dzięki niej nie rosną chwasty. Możecie mi doradzić?

Proszę wypowiedzcie się na dany temat. Czekam z niecierpliwością.

Fifa23

Posty: 20

 
Pilnie potrzebuję waszej pomocy, moja koleżanka doradziła mi kupno kory sosnowej gdyż dzięki niej krzewy są chronione oraz chwasty nie rosną. Możecie mi powiedzieć gdzie takową rzecz zdobędę?

Będę wam bardzo wdzięczna za szczere informacje. Zależy mi przede wszystkim na jakości i przyzwoitej cenie. Dziękuję wam z góry bardzo i pozdrawiam serdecznie.

Zlomex

Posty: 19

 
Dzień dobry, możecie powiedzieć mi gdzie kupię tanią korę sosnową? Mam dość spory ogródek, który należy często pielić a ja nie mam na to czasu. Słyszałam, że kora powstrzymuje porost chwastów więc dlatego chcę ją nabyć. Czekam niecierpliwością na wasze porady, dziękuje serdecznie oraz pozdrawiam.

reddy

Posty: 21

 
Cześć, możecie mi powiedzieć czy kupno kory sosnowej jest dobrym rozwiązaniem na pozbycie się chwastów czy raczej nie? Będę wam ogromnie wdzięczna za szczere informacje, gdyż nie chcę wydać pieniędzy w tak zwane błoto.

Czekam z niecierpliwością.

FOTO-PHOTO

Posty: 16

 
Witaj, jakiś rok robiłem małą rewolucję w ogrodzie, kora sosnowa to świetny wybór. Doskonale komponuje się z innymi elementami ogrodu. Kupiłem to wtedy w markecie, z tego co pamiętam cena była dość okazyjna.

Życzę powodzenia w dalszych działaniach.

marcin225

Posty: 24