Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Hotel Dobczyce - POMOCY!!!

Hotel Dobczyce - POMOCY!!!

Witam serdecznie.

Ciekawi mnie, jaki hotel Wieliczka wybieracie podczas swojego pobytu? Liczę na Wasze doświadczenia w tym zakresie. Mogą być dla mnie pomocne :)

grużdzin

Posty: 16

 
Niedawno wybierałem hoteli w Wieliczce. Najpierw sprawdziłem, ile kosztuje pokój w określonym standardzie, a dopiero później zweryfikowałem opinie o obiekcie, który był najtańszy :)

EKO-Chatka

Posty: 20

 
Czytałem wiele o tym, jakie firmy są w stanie podjąć się zorganizowania wesela Wieliczka. Ostatecznie nie dokonałem jeszcze wyboru, bo waham się między usługami dwóch przedsiębiorstw. Mam nadzieję, że niektóre z Waszych opinii pomogą mi podjąć naprawdę przemyślaną decyzję.

Mariusz

Posty: 13

 
Wybierając hotel w Dobczycach nie miałem zbyt ogromnego problemu. Wybór jest dość umiarkowany – tak był to nazwał. Na szczęście mam wrażenie, iż każdy ma szansę odszukać coś odpowiedniego dla siebie. Niezależnie od tego, jakie macie wymagania. Sprawdźcie noclegi w Dobczycach :)

ajhhopek

Posty: 20

 
Wydaje mi się, iż ślub w Niepołomicach to niezmiernie dobry pomysł. Sama organizowałam taką uroczystość tutaj i wyszło mi wszystko niezmiernie korzystnie pod względem cenowym. Mogę tylko polecić i co nieco podpowiedzieć.

henrykk

Posty: 12

 
Nocowałem wielokrotnie w Wieliczce. Miałem przyjemność wybierać noclegi w Wieliczce wspólnie z narzeczoną i zwiedziliśmy już kilka hoteli tutaj :)

Pipek56

Posty: 19

 
Praktycznie każdy hotel w Wieliczce, do którego traficie będzie dobry. To nie te czasy, że na rynku są propozycje kiepskiej jakości. Rynek bardzo szybko weryfikuje takie kiepskie obiekty. Osobiście mogę polecić Wam i dać namiary na jeden sprawdzony hotel, ale to na priv, bo nie chcę tu reklamować :)))

Wojciech24

Posty: 15

 
Zarówno zgadzam się, ze kopalnia soli to miejsce, jakie jest w stanie przyciągnąć niezwykle sporo turystów. Obserwuję to przede wszystkim w miastach, w których funkcjonują takie kopalnie. Jednym z nich jest na pewno Wieliczka, w której kiedyś już mieszkałem. Taka obserwacja :)

Malinka Moja

Posty: 17

 
Odnoszę wrażenie, że hotel w Niepołomicach to przedmiot zainteresowania bardzo dużej liczby użytkowników tego forum. Polecam portale ułatwiające składanie rezerwacji na miejsca hotelowe. Tam jest taniej.

Limwe45

Posty: 19

 
Wydawało mi się, że pokoje Wieliczka to temat, który nie pozostawia sporo wątpliwości :)

Myślę, że Wam nieco podpowiem, gdy zarekomenduję wybór tego obiektu: http://www.nawierzynka.pl. Jestem tutaj stałym bywalcem od niesłychanie sporo lat. Jest super!

Zas

Posty: 26