Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Gdzie znajdę stadninę koni nad morzem ?

Gdzie znajdę stadninę koni nad morzem ?

Witam wszystkich słonecznie. Już czas pomyśleć o wakacjach. Szukam sprawdzonego ośrodka nad morzem ze spa. Piszcie jak takie znacie i w nich przebywaliście.

gabryś99

Posty: 14

 
Jeśli chce się wyjechać nad morze, o pokoje gościnne we władysławowie warto pytać już teraz. Później można nie wstrzelić się ze swoim urlopem w wolne miejsca. Ja już zaklepałem sobie pobyt.

Aweeee

Posty: 15

 
My zdecydowaliśmy się w tym roku na pole namiotowe we władysławowie. Znajomi niezmiernie polecali ośrodek więc jedziemy jakby z polecenia. Zobaczymy co nas będzie tam czekać. Z opowieści jest niezmiernie atrakcyjnie.

deksta84

Posty: 17

 
Ludzie wyjeżdżajcie do Władysławowa. Kocham to miasto od dziecka. Na terenie ośrodka, do którego wyjeżdżam jest super stadnina koni, taka możliwość rozrywki nad morzem jest bardzo obiecująca. Można złapać bakcyla na całe życie. To właśnie tam nauczyłam się jeździć konno i pokochałam konie.

MaszPlus34

Posty: 21

 
Jeśli pole namiotowe nad morzem to tylko tutaj http://www.domki-kempingowe.com.pl. Parę razy mieliśmy okazję z przyjaciółmi spędzić w tym ośrodku wakacje. Jest ekstra, niezapomniane chwile i wszystko poza tym ok. Władysławowo górą. !!!!!!!!

bogowie4

Posty: 13

 
Jeśli chce się wyjechać nad morze, o pokoje gościnne we władysławowie pożądane byłoby pytać już teraz. Później można nie wstrzelić się ze swoim urlopem w wolne miejsca. Ja już zaklepałem sobie pobyt.

Zuchman

Posty: 21

 
Jak szukasz pokoi gościnnych nad morzem to bez obaw można skorzystać z ośrodka proponowanego na forum. Wiele naszych znajomych tam wyjeżdżało, a w tym roku również i my jedziemy.

vmario

Posty: 28

 
Wyjazd z dziećmi wiąże się niestety z większymi wymaganiami. Zatem dobrze jest wynajmować domki kempingowe nad morzem z łazienką i aneksem kuchennym.

Poison76

Posty: 16