Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Hotel dobry dla pracownika

Hotel dobry dla pracownika

Jadę z facetem poprzez cały kraj z Władysławowa do Wałbrzycha i chcemy odwiedzić Poznań. Znacie może jakiś niedrogi hotelik gdzie można się zatrzymać i mieć spokój na całą noc? Piszcie proszę...

zdziniu33

Posty: 20

 
Ja w Poznaniu jak nocowałem to w takim małych hoteliku PodBrzozami, fajnie było. Byłem latem i można było sobie wyjść na ganek i wypić zimnego browarka, bylo tam cicho i spokojnie. Nikt nam nad glową nie świerczał, auta nie jeździły jak szalone zaś pokoje były takie wiesz, zdobione łóżka – żonie się niezwykle podobało. Dzieciaki mogły pobiegać sobie, taki ogródek tam jest z tyłu. Można się było najeść niezwykle dobrze, wędliny smaczne mieli na śniadanie więc z czystym sumieniem mogę polecić.

tadziu47

Posty: 23

 
Nie mogę ci nic tutaj polecić. Mieszkam w Poznaniu, ale po hotelach się nie rozbijam :P w centrum to raczej odnajdziesz same kosztowne hotele, jakie są takie wiesz nowobogackie i ogólnie takie sztywniackie trochę, więc raczej w ścisłym centrum nie odnajdziesz hotelu, który będzie fajne dla małych dzieci czy starszych osób, według mnie poszukaj coś pod Poznaniem, bowiem wtedy zawsze jest trochę ciszej i taniej.

bodzik155

Posty: 24

 
Kurcze nie wiem za niezmiernie jaki hotelik mogę Ci polecić w samym Poznaniu jest ich dużo, natomiast ja raczej wybierałem te hotele, które były dzisiejsze, wolę prostotę i szkło niż swojski klimat, bowiem taki mam w domu i mi wystarczy. W centrum to raczej pozyskasz albo właśnie coś szlanego, albo coś po taniości i w kiepskim stanie, weź może sprawdź czy poza granicami Poznania coś znajdziesz. Częstokroć w jakiejś małej mieścinie pod miastem są faktycznie fajne ośrodki, takie właśnie klimatyczne.

dzipkis

Posty: 22

 
Mąż mnie kiedyś zabrać do hotelu PodBrzozami jak byliśmy Poznaniu. Mi się bardzo podobało, albowiem było swojsko, była smaczna strawa na śniadanie ze swojskimi wędlinami – mnie i mężowie bardzo smakowało. Wyspaliśmy się faktycznie dobrze, albowiem było ciuchutko i wygodnie, łóżka olbrzymie i zdobione na starszy styl.

Jeżeli szukasz właśnie czegoś takiego to polecam.

ChosenOne

Posty: 16

 
Dzisiaj to ja nie wiem co się dzieje w Poznaniu, albowiem troszkę mnie nie było, niemniej jednak i tak wówczas nie nocowałam w hotelu jedynie u babci. Wiem, iż centrum jest mnóstwo hoteli i na poboczach miasta też, więc myślę, iż coś odnajdziesz. Poznań lubi turystów więc powinnaś coś odnaleźć ciekawego nawet za nieolbrzymie pieniądze tak myślę... jakby co trzymam kciuki i głowa do góry, albowiem coś z pewnością się znajdzie.

staffer

Posty: 26

 
Poznań jest niezmiernie ładny i nowoczesny niemniej jednak pewno hotel w typowym polskim klimacie też odnajdziesz. Ja generalnie cieszę się, że tu mieszkam, albowiem można odszukać wszystko jak w warszawie, niemniej jednak my mamy lepszych ludzi nie gonimy tak za pieniądzem jak warszawiacy :P Jakbyś nie odszukał tego czego szukasz to na prawdę bylabym niezmiernie zdziwiona.

mariuseus

Posty: 22

 
Ostatnio w Poznańskim hotelu byłam 2 lata temu na szkoleniu, lecz za to płacił mój pracodawca więc nie wiem ile to kosztowało. Szkolenie trwało tydzień i zdążyłam obejść pół miasta po godzinach i tam jest wiele hoteli. Cen ich nie znam, bo nie wchodziłam do środka, lecz jest w czym wybierać. Te w centrum są drogie na pewno, lecz ten mój hotel nie był najwyższych lotów pomimo tego, że był w centrum miasta. Taka szary wielki budynek na 6 czy 7 pięter, więc tego nie polecam – weź na neta i poszukaj to coś znajdziesz...

Michaś

Posty: 20

 
Poznań i ogólnie wielkopolskie to piękne okolice i napewno w całym wielkopolskim odszukasz jakieś przytulne miejsce. W samym Poznnaiu może być drogo, chyba, iż nie szukasz w centru, bo na ogól tam ceny są wywindowana. W wawie w centrum są takie ceny, iż jakby tam pomieszkać miesiąc w hotelu to możnaby za to zakupić sobie działkę nad jeziorem... szkoda gadać, w Poznnaiu mają lepsze ceny, bo dwa razy byłem i nie natrafiłem na wyoskie koszty, choć najlepiej szukać nie w centrum.

VamnHopeHom

Posty: 21