Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Hotel nad morzem

Hotel nad morzem

Jadę do Międzywodzia i szukam jakiegoś dobrego hotelu. Jedziemy rodziną. To na czym nam zależy, to wysoki standard pokoi, żaby w hotelu był basen i jakaś strefa relaksu. Powinien również być plac zabaw dla dzieci. Co możecie polecić?

Yuri20

Posty: 6

 
Preferują pobyt w miejscach gdzie jest mało ludzi. Wolę mniej znane miejscowości, tyle, że szczerze mówiąc jest ich coraz mniej w naszym kraju. Trzeba sobie jakoś radzić.

ym-9090

Posty: 9

 
Marzą mi się podróże kamperem po całej Europie. Jeszcze trochę trzeba poczekać, tym czasem w tym roku objazd po polskim wybrzeżu. Zobaczymy jakie atrakcje uda nam się obejrzeć.

Elumino56

Posty: 10

 
Byłem ostatnio w ośrodku wypoczynkowym. Wyjście z niego praktycznie prosto na wydmy. Generalnie rewelacyjna sprawa. Takie wakacje to jest coś cudownego. Serdecznie polecam każdemu kto lubi aktywny wypoczynek.

sebuśś4

Posty: 10

 
Ja osobiście Tobie poleciłbym ośrodek Gryf (http://gryfmiedzywodzie.pl) Pokoje w super standardzie. Dla dzieci plac zabaw. Dostęp do basenu. Strefa SPA, jacuzzi. Ogólnie nawet jak jest brzydka pogoda to z całą pewnością masz, co robić w takim hotelu. Ja jestem pod wielkim wrażeniem.

Miki

Posty: 9

 
Trzeba wypoczywać. Ja osobiście najlepiej wypoczywam, jeżeli mam do dyspozycji basen. Uwielbiam się pluskać w basenie, dawać ponosić wodzie. Każdy odpoczywa tak jak libi, każdy ma na to jakiś swój sposób.

Kitas

Posty: 10