Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Domki letniskowe Władysławowo, był ktoś ?

Domki letniskowe Władysławowo, był ktoś ?

Hejka. Ośrodek spa we Władysławowie, który byłby godny polecenia spędza mi sen z powiek. Jesteście w stanie polecić jakikolwiek ośrodek na podstawie własnych doświadczeń?

Darjusa

Posty: 8

 
Domku we Władysławowie szukałem stosunkowo krótko, ponieważ w mgnieniu oka trafiłem na tą ofertę: http://oland.com.pl. Nie miałem do niej zastrzeżeń, a teraz mogę swobodnie polecić!!!

Kwatuszek

Posty: 17

 
Domki we Władysławowie bardzo często wymagają zapłacenia kaucji zwrotnej. Bardzo często wynika to z faktu, że domki letniskowe są dość dobrze wyposażone. Osobiście płaciłem 200 złotych kaucji, która została mi zwrócona.

shalafi

Posty: 13

 
Mojej dziewczynie potrzebny był dłuższy odpoczynek, a ja doszedłem do wniosku, że najlepszym pomysłem będzie ośrodek spa nad morzem. Potem złożyłem rezerwację na tygodniowy pobyt, dzięki któremu uzyskałem nieco rabatu. Mogliśmy się cieszyć szerokim wyborem zabiegów SPA, które były dostępne w cenie :)))

udziec

Posty: 12

 
Zdziwiłem się, że wynajmując domki letniskowe nad morzem byłem zobowiązany do zapłacenia opłaty klimatycznej. Na szczęście jest ona stosunkowo niewielka.

Penio

Posty: 27

 
Miałem okazję zorientować się, ile kosztują domki Władysławowie. Wychodzi na to, że poza sezonem trzeba zapłacić 150 zł, a w sezonie do 300 zł za nocleg.

olboyyy

Posty: 13