Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Ośrodek wczasowy z polem namiotowym, gdzie warto ?

Ośrodek wczasowy z polem namiotowym, gdzie warto ?

Chcę wyjechać do ośrodka wczasowego, coś jak spa nad morzem. Niepotrzebnie chodzi mi o spore miasta. Może akurat mi pomożecie:)

Mam trudny wybór, bowiem jadę też z dziećmi, więc potrzeby są złożone:)

Zbyszek

Posty: 13

 
Już nie możemy doczekać się wyjazdu. W tym roku decyzja padła na wczasowy ośrodek spa nad morzem, będzie rewelacyjnie!!!!! Pogoda ma dopisywać, jak mówią w prognozach, domek czeka, konie, plaża i kochane morze.

Mr Boks

Posty: 12

 
Fajnie, że i dla dzieci spa nad morzem przygotowało stadninę koni. W przeciwnym razie trudno by było mówić w ogóle o odpoczynku. Place zabaw, boiska do gry w koszykówkę i siatkówkę, to wszystko bardzo mi się podoba. Będę mogła w końcu odetchnąć.

hIMMM

Posty: 19

 
Jak pobyt nad morzem to tylko w letniskowych domkach nad morzem. Nie mogłabym wybrać namiotów czy nawet pokoi, albowiem tylko w swoim domku można tak naprawdę odpocząć i czuć się niezależnym.

Kruk

Posty: 16

 
Nigdzie nie da się tak odpocząć jak w takim ośrodku wczasowym w lesie. Jestem z tych, co kochają podczas urlopów ciszę i spokój, nie lubię głośnych imprez, gwaru. Jak odpoczynek to tylko taki.

dropss

Posty: 13

 
Chłapowo kocha nasz syn. Dlatego jeździmy tam raczej co roku. W tym roku będziemy ale na polu namiotowym, zawsze jeździmy nad morze raczej do pokoi. Teraz chcemy spróbować czegoś innego.

POGROMCA_KELT

Posty: 16

 
Polecam swoje osobiste i ulubione spa nad morzem. To taki mały kurort. Dla tych co kochają konie i dla tych, którzy lubią leniuchować, plaża blisko 200 m http://oland.com.pl.

Koniecznie odwiedźcie to miejsce.

codePerformance

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o ten wczasowy ośrodek spa nad morzem to wiem, że znajomi tam byli bawili się świetnie. Stołowali się w barze, podobno bardzo dobre jedzonko. Byli z dzieciakami, korzystali ze stadniny koni, gokartów, nie nudzili się, choć pogodę mieli w kratkę.

bajubaju

Posty: 15

 
Na ten rok wybrałam spa nad morzem, uwielbiam konie, wobec tego ten kurort jest dla mnie najlepszym wyborem i w sumie mam niedaleko. Już nie mogę się doczekać.

allink

Posty: 27