Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Kajaki Roztocze, polecicie kogoś ?

Kajaki Roztocze, polecicie kogoś ?

Hej, ostatnio zastanawiałem się nad spędzeniem swojego urlopu na kajakach. Czy waszym zdaniem spływ po Tanwi będzie świetnym wyborem czy może istnieją ciekawsze miejsca na spływ dla osoby, która nie posiada doświadczenia?

Rico

Posty: 12

 
Wcale nie musisz posiadać dużych pieniędzy aby wziąć udział w spływie kajakowym. Zazwyczaj wydarzenia tego typu nie są kosztowne i każdy może sobie pozwolić na wzięcie w nich udziału. Gorąco Ci polecam zdecydowanie się na udział w spływie ponieważ tak naprawdę jest to naprawdę świetna zabawa, którą będziesz wspominał przez długi czas.

Penio

Posty: 27

 
Spływy na Roztoczu organizowane są między innymi przez firmę: http://www.splywytanew.pl. Posiada ona mnóstwo kajaków do wypożyczenia a dodatkowo atmosfera na spływach jest bardzo przyjemna i właśnie tę firmę Ci polecam.

piet

Posty: 19

 
Przed samym spływem kajakowym po Tanwie zostaniesz poinstruowany na temat tego w jaki sposób postępować aby nic Ci się nie stało. Na pewno sobie więc poradzisz podczas tego typu spływu.

marq

Posty: 22

 
Wybór miejsca do spływu kajakowego jest oczywiście niezmiernie znaczący. Zwłaszcza jeśli to Twój pierwszy raz. W takiej sytuacji polecam Ci wybrać rzekę, jaka jest stosunkowo spokojna bowiem dzięki temu bez żadnego problemu poznasz wszystkie podstawowe techniki pływania. W następnej kolejności stopniowo będziesz mógł przenosić się na trudniejsze spływy.

Killer85

Posty: 30

 
Informacja o konieczności posiadania sporej siły aby poradzić sobie na spływie jest kompletną brednią. Tak naprawdę w ogóle nie potrzebujesz siły do tego aby dać sobie radę podczas spływu.

Klara323

Posty: 13

 
Wcale nie musisz posiadać ogromnych pieniędzy aby wziąć udział w spływie kajakowym. Zazwyczaj wydarzenia tego typu nie są drogie i każdy może sobie pozwolić na wzięcie w nich udziału. Gorąco Ci polecam zdecydowanie się na udział w spływie bowiem tak rzeczywiście jest to rzeczywiście wspaniała impreza, którą będziesz wspominał przez długi czas.

reddy

Posty: 21