Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Sklep wędkarski - który mi polecicie?

Sklep wędkarski - który mi polecicie?

Hej czy znacie jakiś dobry sklep wędkarski w Warszawie, gdzie można dostać dobrej jakości odzież?

Chodzi mi o szeroki wybór. Dzięki za zainteresowanie.

MaszPlus34

Posty: 21

 
Prezenty dla zapalonego wędkarza to duże ryzyko. Jak ktoś łowi na woblery to ma ich chyba pod dostatkiem?

Ja bym postawił na stołeczek rybacki:)

Malinka Moja

Posty: 16

 
Na prezent dla poławiacza ryb nie trzeba wydawać dużych pieniędzy.

Myślę, że nawet niewielki gadżet związany z jego pasją będzie mógł go ucieszyć. Jeśli kupisz coś z woblerów, możesz nie trafić w gusta. Zatem przyłączam się do innych, że dobrze byłoby zakupić jakiś wędkarski uniwersalny gadżet.

Dyduś45

Posty: 20

 
W każdym sklepie wędkarskim w Warszawie dostaniesz odzież, która usprawni wędkowanie. Oczywiście musisz uważać na chińskie wyroby, ja stawiam na markową odzież i ekwipunek.

ireczuś34

Posty: 13

 
Bezsterowe woblery są do … Ja praktykuję te SDR czyli Super Deep Runner. Te najgłębiej nurkują i bardzo dobrze nadają się do trollingu, w którym się pasjonuję. Waga i rozmiar też niesłychanie się liczą.

Mamuśka

Posty: 15

 
A cóż dla ciebie znaczą małe ryby? Od woblerów uginają się półki w sklepach. Możesz zakupić sobie wobler jednoczęściowy lub łamaniec. Idealne są te mające plastikowy ster. Ale jeśli dopiero zaczynasz to polecam pstrągowy wobler. Będzie ci z nim dużo łatwiej sobie poradzić. Też zaczynałem od takich.

Modniś

Posty: 12

 
Ja wolę woblery bezsterowe. Jak sobie sam nie szarpnę to nie czuję, że łowię. Dla mnie sprawa z rodzajem sterów jest nieco zagmatwana i do końca wcale mi nie pomagają. Są i zwolennicy steru, ja do nich nie należę.

Adi666

Posty: 22

 
Z czego zrobione są te woblery rękodzieła pstrągowe?

Potrzebuję również wobki trociowe spod dobrej reki. W jakich wodach sprawdzane były twoje wobki? Ostatnio miałem okazję oglądać naprawdę niezłe wyroby. Kupiłem i czekam na dobry moment, by je sprawdzić.

Motospec

Posty: 17

 
Gwoli ścisłości. Jeśli nie wychodzi się ze swoim hand made na rynek. Nikt o nich nie wie. Dlatego woblery rękodzieła trzymane w szufladach to nie jest dobra droga. Ja kilka swoich dałem, sprzedałem, teraz mogę się cieszyć renomą w małych kręgach.

Franuś

Posty: 20

 
Żeby sklep wędkarski uznać za sprawdzony, sam musisz go sprawdzić. My powiemy jedno, ty drugie. Jeśli jesteś z okolic Gdańska pisz na pw, postaram się odpowiedzieć. Możesz też zerknąć tutaj http://e-garbus.pl/przynety/woblery.html.

Seba123

Posty: 15